Şarzı En Uzun Giden Android Telefonlar !

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Allah razı olsun :sarıl:

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~

place3461

place3461

Üye
şuraya x peria miniyi gereksiz koymuşlar:D şarji pek gitmiyor onun:D şarj konusunda size kesinlikle ve kesinlikle lg almanızı öneririm şarjlari acayip dayanıyor ben bile onca kurcalamama rağmen bir günde bitiremiyorum şarji:)

elbistanbeyi

Üye
o değilde samsung galaxy xcover diye bi tel var orda. onun özellikleri güzelmiş. türkiyede yok mu acaba?

hotlock

hotlock

Üye
bide wifi yada 3g ile ineternete girme süresini koysaydın %90 ı sınıfta kalırdı :ehe :ehe

blacktalon

blacktalon

Üye
Samsungların sarj olma süreleri çok uzun sonyler 1.5 saatte oluyor

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
hotlock

hotlock

Üye
yavaş dolması daha iyi anlamına gelir bence hücrelere verilen zarar en aza iner ve cihaz daha uzun ömürlü olur...
hiç bi alakası yok 2007 de k750 aldık sarjı 1,5-2 saatte falan doluyor halen orjnl bataryayla 4-5 gün gidiyor.
Sizn dedğinz gbi olsa batarya dolduktan sonra sarjda bi süre daha kalırsa patlaması lazımdı:aha:

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
hiç bi alakası yok 2007 de k750 aldık sarjı 1,5-2 saatte falan doluyor halen orjnl bataryayla 4-5 gün gidiyor.
Sizn dedğinz gbi olsa batarya dolduktan sonra sarjda bi süre daha kalırsa patlaması lazımdı:aha:

bilemiyecem okadarını ama bana esaslar öğretmenimin söylediği kadarını söylüyorum size ozaman şarzı çabuk dolsun istiyorsanız 1 tl ile çalışan makinalar var 15 DK da doluyormuş:naughty:

Üst Alt