şarj sürem nasil

• 15 Temmuz 2014
  • 931 Okunma
  • 29 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >
    Sabah 11 de cektim fisten.gün boyu internet acikti.disarda 3g evde wifi fu ll acik.oyun oynadim yarm saat angry birds.ve 20 saniye basi whatsapp ve ortalama dkda 1 normal mesaj.nasil sizce suresi.ayriyeten 1 saate yakin muzik
    ---
    < Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: lale63
    Samsung ile gönderdi
  2. fena degil telinin markası ne kardesim

Samsung ile gönderdi
  3. S3 mini

Samsung ile gönderdi
  4. 100 de 100 sarj ile ne kadar ekran suresi alırsın

Samsung ile gönderdi
  5. 14 saat ve daha fazla

Samsung ile gönderdi
  6. mukemmel abi mesela bende s3 var edgede 2 2,5 saat ekran alsam acıyom gollarımı Allaha sukur ediyom

Samsung ile gönderdi
  7. 14 saat ekran süresiymıs :ehe:ehe:ehe 5 saat anca görürsun

Samsung ile gönderdi
    0MG90, UpOneTR ve bydeathhhone bunu beğendi.
  8. 14 saat mi? :) yanlışlık olmasın o ne öyle ya batarya kılıf olsa 24 saat takılcan demek sen :D

MaxipmaN bunu beğendi.
  9. bence telefonun %100den 10a 8 e falan inmesine kadar geçen süredir :D

UpOneTR bunu beğendi.
  10. kardesim benim nokia e72 telefonum vardı 10 saat abartısız guc tasarrufu modunda edgeden baglanıyodum smbyian sonucta ama bu android abi 3 saat ekran alsan opte basına koy telefonum s3 bu arada

Samsung ile gönderdi
    ogzhnoTr bunu beğendi.
  11. note2de 7saat 19dakika gördüm daha iyisi zor e72de 1500mah civarı batarya vardı tek çekirdek 600mhz işlemci ekran küçük kalitesi düşük bağlanır ama tabiki çok iyi 10 saat

bydeathhhone bunu beğendi.
  12. note 2 ise ınanırım .d

Samsung ile gönderdi
    MaxipmaN bunu beğendi.
  13. bydeathhhone bunu beğendi.
  14. Samsung ile gönderdi
  15. bazen şarj 30a düşünce bitireyim diye güç tasarrufundan çıkartıyorum bunda naptım hatırlamıyorum ama güç tasarrufundaymış gibi kabul edelim parlaklık -2de hep görüntüyü alalı 1ay falan olmuştur 6saatin altına pek düşmem :)

16. Moto G de 7 saat ekran süresi gördüm 7 saatte telefon açıklığı tabi ekran hiç kapanmadı :D
    Wifi ile ile film izledim
    E arka planda face whatsap twitter felan sürekli senkronize oluyodu tel 2 G çift simdeydi

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. arkadaşım 2 aya telefon alacak ama kamerası yakın çekim yapmalı kağıt falan çekmek için yeterli mi?

18. Inanmayan olabilir dun gece game of thrones izledm 4 saat boyunca sarjim %83 oldu

Samsung ile gönderdi
  19. Mobil cihaz ile gönderdi
  20. Samsung ile gönderdi
    efeyılmaz bunu beğendi.
Yüklüyor...
16/10/2018 - 06:19