şarj sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
adnan55

adnan55

Üye
    Konu Sahibi
şarj sorunu
arkadaşlar şarjdayken telefon donuyor çok yavaş hareket ediyor yalnız kendi sarj başlığı değil n9 uygun başka şarj başlıkları varmıdır ve kablosu sürekli taşımak istemiyorum ?

meg1ddo

meg1ddo

Üye
ben galaxy s2 nin şarj makinesini taktım bi kere kastı o zaman, sanırım kendi şarj cihazı dışındakilere pek hoşgörülü davranmıyor telefon.

• Beğen
Tepkiler: adnan55
adnan55

adnan55

Üye
    Konu Sahibi
aynen kasıyor ama aynı başlık ve kabloda bulunmuyor n9 göre hangisi uygun acaba deneme yanılma yapan varmı arkadaşlar ?

ParoNaManyax_X

ParoNaManyax_X

Üye
Çıkış amperine göre ve voltajına göre uyumlu olanlar var. Örneğin iphone 4s in başlığındaki özellikler aynı... Ve onda da kasıyor...

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
arkadaşlar şarjdayken telefon donuyor çok yavaş hareket ediyor yalnız kendi sarj başlığı değil n9 uygun başka şarj başlıkları varmıdır ve kablosu sürekli taşımak istemiyorum ?

Nokia shoplara baktınıx mı?

pRime.

pRime.

Üye
orjinal şarj aletini kullanın o zaman. nokiashoplarda satılır.

MertcaN9

MertcaN9

Üye
orjinal kullanın ben de şahsen hiç kasmıyor şarjdayken ama şöyle bir durum var ben pc ile şarj ediyorum depolama modunda faceye bile girsem takılmıyor

pRime.

pRime.

Üye
zaten mantıken takılmaması lazım şarjda. öyle saçmalık mı olur? şarja takınca telefonu kullanamayacaksak hiç kullanmayalım daha iyi.

lütfen orjinal şarj aletini kullanın arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: MertcaN9
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt