Yardım şarj alırken kasılma sorunu Yardım !

Sponsorlu Bağlantılar

yusufgiderim

Üye
    Konu Sahibi
şarj alırken kasılma sorunu Yardım !
merhaba arkadaşlar. Ben c6-01 kullanıcısıyim. Telefonu şarja taktiğımda telefonda bi ağırlaşma oluyor. Oyun oynarken kasıyor, yavaşlıyor hatta hiçbir uygulama açık değilken bile ekranlar arası geçiş yaparken yavaşlama oluyor. Telefonu şarj aletinden çıkarınca sorun kalmıyor Sadece şarjda iken oluyor. Sebebini bilen varmı?

cyborg78

cyborg78

Üye
orginal jarş kullan sorun kalmaz, bende'de aynı belkide böyle çakma jarş aleti kulandıqımızdan pil dayanmyo ,)

• Beğen
Tepkiler: By_Casparov
47MaDo47

47MaDo47

Üye
merhaba arkadaşlar. Ben c6-01 kullanıcısıyim. Telefonu şarja taktiğımda telefonda bi ağırlaşma oluyor. Oyun oynarken kasıyor, yavaşlıyor hatta hiçbir uygulama açık değilken bile ekranlar arası geçiş yaparken yavaşlama oluyor. Telefonu şarj aletinden çıkarınca sorun kalmıyor Sadece şarjda iken oluyor. Sebebini bilen varmı?
Şarjda neden oynuyorsun ki böyle bataryanda bozulur dolması bekle sonra oyna bence

yusufgiderim

Üye
    Konu Sahibi
punemr123

punemr123

Üye
battery status yüklüyse ondan oluyor

47MaDo47

47MaDo47

Üye
şarj aletinin üzerinde nokia yazıyor
batarya bozuk zaten bir gün bile gitmiyor. Bazen aniden oyun oynamak istiyorum şarjim az oluyor o zaman ne yapacağım
Himm tamam sen bilirsin ama pilin omrunude azaltir.

By_Casparov

By_Casparov

Üye
orginal jarş kullan sorun kalmaz, bende'de aynı belkide böyle çakma jarş aleti kulandıqımızdan pil dayanmyo ,)
aynen.. Bunu bilmen gerekirdi kardeşim. orjinal sarj aleti kullan. tepkime hızında bile gecikme olur.

• Beğen
Tepkiler: cyborg78
kfahaa

kfahaa

Üye
format at

yusufgiderim

Üye
    Konu Sahibi
formatlık durum yokki normalde hızlı. battery status uygulamasını kaldırınca düzeldi teşekkürler :)