Sarj aleti hakkinda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Symbianize

Symbianize

Üye
    Konu Sahibi
Sarj aleti hakkinda
Arkadaslar 4s kullaniyorumda bunun sarj aleti 1200 mah falandir (yazmiyor) bi usb sarj aleti gordum 2100 mah alip sarj etsem sorun cikarirmi daha hizli sarj olur dimi

anılbaran

anılbaran

Üye
şarj olur bence

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
şart aletinin mah değeri olmaz ki :hmmm

Symbianize

Symbianize

Üye
    Konu Sahibi
Var mesela s3 e bi sarj aleti aldim 650 mah 1 saate %1 sarj ediyo

acuxx

acuxx

Üye
daha hızlı dolacağını zannetmiyorum öyle olsa adamlar orjinalide 2100 yaparlardı. Bataryaya zarar verebilirsin

Symbianize

Symbianize

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
belli voltajdan sonrası cihaza zarar verebilir pil ömrünü düşürebilir tavsiyem orjinalini kullan

Symbianize

Symbianize

Üye
    Konu Sahibi
Tamam tesekkur ederim

bountykiller

bountykiller

Üye
bence hızlı şarj olduğu için pil ömrü düşer fakat hızlı olduğu için çok beklemezsin...

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
:rica:

15097

15097

Üye
ipad'inin şarjını iphone'larında kullanan tanıdıklarım var.hızlı şarj ediyor diyorlar ama pil ömrünü düşürebilir.tavsiye etmem ben.

edit: ipad ne alaka diyecekseniz şu alaka; ipad'in şarj cihazı iphone'unkinden güçlü.bu yüzden hızlı şarj ediyor.yani bu alaka.

maxirabit

maxirabit

Üye
Eğer uyumsuz ürünse başta dokunmatik ekranını bozar,daha sonrada bataryanın ömrü kısalır:)
Önceden kullandığımda olmuştu,metal çerçeve çarpıyordu hatta çok fazla geyik kurulmuştu o konuda:D
Usbden çarpıyordu ama şarjdayken çarpmıyordu bu kezde dokunmatik ekran karışıyordu prize takınca.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Eğer uyumsuz ürünse başta dokunmatik ekranını bozar,daha sonrada bataryanın ömrü kısalır:)
Önceden kullandığımda olmuştu,metal çerçeve çarpıyordu hatta çok fazla geyik kurulmuştu o konuda:D
Usbden çarpıyordu ama şarjdayken çarpmıyordu bu kezde dokunmatik ekran karışıyordu prize takınca.

olaylar olaylar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...