Sarj aleti hakkinda

• 7 Ekim 2012
  • 1016 Okunma
  • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaslar 4s kullaniyorumda bunun sarj aleti 1200 mah falandir (yazmiyor) bi usb sarj aleti gordum 2100 mah alip sarj etsem sorun cikarirmi daha hizli sarj olur dimi

Yazan: Symbianize
  2. şarj olur bence

3. şart aletinin mah değeri olmaz ki :hmmm

4. Var mesela s3 e bi sarj aleti aldim 650 mah 1 saate %1 sarj ediyo

5. tam dolmasi icin 100 saat mi bekliyorsun :o

6. daha hızlı dolacağını zannetmiyorum öyle olsa adamlar orjinalide 2100 yaparlardı. Bataryaya zarar verebilirsin

7. belli voltajdan sonrası cihaza zarar verebilir pil ömrünü düşürebilir tavsiyem orjinalini kullan

8. Tamam tesekkur ederim

9. bence hızlı şarj olduğu için pil ömrü düşer fakat hızlı olduğu için çok beklemezsin...

10. ipad'inin şarjını iphone'larında kullanan tanıdıklarım var.hızlı şarj ediyor diyorlar ama pil ömrünü düşürebilir.tavsiye etmem ben.

edit: ipad ne alaka diyecekseniz şu alaka; ipad'in şarj cihazı iphone'unkinden güçlü.bu yüzden hızlı şarj ediyor.yani bu alaka.

11. Eğer uyumsuz ürünse başta dokunmatik ekranını bozar,daha sonrada bataryanın ömrü kısalır:)
    Önceden kullandığımda olmuştu,metal çerçeve çarpıyordu hatta çok fazla geyik kurulmuştu o konuda:D
    Usbden çarpıyordu ama şarjdayken çarpmıyordu bu kezde dokunmatik ekran karışıyordu prize takınca.

12. olaylar olaylar :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 01:30