Şarj aleti alırken nelere dikkat etmeliyim

Sponsorlu Bağlantılar

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Şarj aleti alırken nelere dikkat etmeliyim
Arkadaşlar ben NL920 me şarj aleti alacağım geçenlerde yere duştu ve kırıldı orjinali , şimdi şarj aleti alacağım nelere dikkat etmeliyim ? Vede önereceğiniz bir şarj aleti turu var mı 50-100 tl yi geçmeyen

luckysleven

luckysleven

Üye
bende merak ediyorum bunu 925 ve 720 ayni sarj aletini kullaniyor uzerindeki rakamlar voltaj degeri falan ayni acaba butun lumialar ayni sarj aletinimi kullaniyor ? Cunku ofisimde 720 nin sarj aletini birakiyorum 1320 nin sarji bitince onla sarj ediyorun

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Hani bildiğim kadarıyla mAh değeri duşuk olmadıkça sıkıntı olmuyormuş kardeş hani 2000mAh bataryası olan telefonu 2100mAh lik bir şarj aletiyle şarj edebilirsin ama 2100mAh lik bir telefonu 2000mAh lik şarj aletiyle şarj edersen şarjı yavaş dolar farkı bu diye biliyorum fakat bilen arkadaşlarımız çok yardımcı olabilirler belki bana diye konuyu açtım

• Beğen
Tepkiler: luckysleven
The Pierre

The Pierre

Üye
Voltaj değeri aynı olmalı

emz

emz

Üye
Evrensel şarj değerleri 5V 1Amper olmak zorundadır. Dikkat edin bu değere. Eğer alacaksanız ve 50-100₺ gözden çıkardıysanız hani Nokia'nın kendi sitesin hızlı şarj yapan şarj aleti var ve tüm cihazlarla uygun çalışıyor. Yerinizde olsam onu alırdım.

The Pierre

The Pierre

Üye
Evrensel şarj değerleri 5V 1Amper olmak zorundadır. Dikkat edin bu değere. Eğer alacaksanız ve 50-100₺ gözden çıkardıysanız hani Nokia'nın kendi sitesin hızlı şarj yapan şarj aleti var ve tüm cihazlarla uygun çalışıyor. Yerinizde olsam onu alırdım.

Aynen o para verilecekse gidin Nokia Shoptan veya Nokia.com dan alın

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Kredi kartım yok maalesef :(

The Pierre

The Pierre

Üye
İninal al

emz

emz

Üye
Kredi kartı önemli değil. Nokia Shop ile alırsın. Sen sadece modeli seç eve getirtir nakit ödersin istersen.

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Nakit ödeme varsa alırım kardeş yoksa alma imkanım yok

İninal nasıl kardeş ? Duymadım hiç iyi mi performansı falan

The Pierre

The Pierre

Üye
İninal on ödemeli bir mastercard abi.

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Vays cahilim kardeş kusura bakma :DKredi kartı sevmiyorum araştırmayıda sevmem o yüzden cahilim o konuda kusuruma bakma :( Beyler kız arkadaşımı arayamıyorum şu şarj yüzünden kafayı yiyeceğim vallaha

• Beğen
Tepkiler: The Pierre
YkPkY

YkPkY

Üye
Nokia shoptan 5 volt 1250miliamper alman yeterli.vereceğin en fazla 35 - 40 ₺ .benim yatağımın başındaki kutudan çıkan alet,salonda kullandığımda Nokia e7 den kalma alet.daha hızlı şarj ediyor.1250ma.
Mutlaka vardır.hemde kaliteli 2 yıl oldu.daha fazla ma yükseğine gitme 1500ma gibi.batarya aşırı ısınır,hücreleri fazla harekete geçirdiği için ve şarjın daha çabuk biter.
Koblosuda bayağı uzun

ihsan.snmz

Üye
Ben ne bulursam takıyorum

StartTheGame

StartTheGame

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş 1.250 mAh lık var bendede Samsungun kutu içinden çıkma fakat 4 saatte şarjı %90 anca yapıyor be :( Samsung Wave ın

rainman3545

rainman3545

Üye
920nin orijinal şarj aleti 5volt ve 2000miliamper.

bountykiller

bountykiller

Üye
lumia lar şarj aleti seçiyor ve çoğu şarj aletini desteklemiyor. Orn= 1520 s4 un şarjını desteklemiyor.ama lumia 920. Desteklyor. Ben bunu lumia 1520 , 920 ,925 ve 1320 ile denedim. Kablodan da kaynaklı yavaş şarj etme durumu var . Sen iyisi mi orj al
. Ama bence 1520nin şarjını değerleri 920 ninki ile aynı ama amper performansını tam gosteriyor. Az ısınır ama çok daha faydasını gorursun.

YkPkY

YkPkY

Üye
lumia lar şarj aleti seçiyor ve çoğu şarj aletini desteklemiyor. Orn= 1520 s4 un şarjını desteklemiyor.ama lumia 920. Desteklyor. Ben bunu lumia 1520 , 920 ,925 ve 1320 ile denedim. Kablodan da kaynaklı yavaş şarj etme durumu var . Sen iyisi mi orj al
. Ama bence 1520nin şarjını değerleri 920 ninki ile aynı ama amper performansını tam gosteriyor. Az ısınır ama çok daha faydasını gorursun.

Dediğin doğru.
Ben mesela yan sanayi taktığım zaman ekranda donmalar titremeler yapıyor.
Hiçbir zaman tavsiye etmem.

• Beğen
Tepkiler: StartTheGame

Üst Alt