Sanal Santral Kiralamak İstiyorum. Sizce NetGSM Uygun mu? Yorumlarınız Nelerdir?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KadirTrabzon

KadirTrabzon

Üye
    Konu Sahibi
Sanal Santral Kiralamak İstiyorum. Sizce NetGSM Uygun mu? Yorumlarınız Nelerdir?
Herkese merhaba, şahıs şirketim için sanal santral kiralamak istiyorum. Sorduğum kişiler bana Netgsm'i önerdi. Sizce NetGsm sanal santral için uygun mudur? Heryerde reklamlarını görüyorum. Bana uygun gibi geldi ama birde sizlerin fikirlerini almak isterim. Hizmetin URL'i:

nisanurkologlu

Üye
Herkese merhaba, şahıs şirketim için sanal santral kiralamak istiyorum. Sorduğum kişiler bana Netgsm'i önerdi. Sizce NetGsm sanal santral için uygun mudur? Heryerde reklamlarını görüyorum. Bana uygun gibi geldi ama birde sizlerin fikirlerini almak isterim. Hizmetin URL'i:

Ben de Netgsm nin kullanıcısıyım. Reklamlarında göründüğü kadar iyi olduğunu söyleyebilirim. Hizmetinden gayet memnun kaldım herkese öneririm.

meteclz

Üye
Merhabalar. Bende netgsm'den sanal santral aldım. Hizmet hakkında internet kaynaklarından çok fazla bilgi bulamadığım için benim de şüphelerim vardı. Gönül rahatlığıyla şunu söyleyebilirim. Hiçbir şüpheye gerek yok aldığım hizmetten gayet memnunum.

gonyalı

gonyalı

Üye
Bu iki hesapta aynı kişi olabilir.
Reklam yapmaya çalışıyor.
@Baydırman
2 hesapta arka arkaya açılmış
Bugün açılmış ve hemen cevap verilmiş. Doğrusu ben şüphelendim.
Mesaj birleştirildi:

@DarkredBlue61 sen ne düşünüyosun 2 hesapta aynı kişi olabilir mi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bu iki hesapta aynı kişi olabilir.
Reklam yapmaya çalışıyor.
@Baydırman
2 hesapta arka arkaya açılmış
Bugün açılmış ve hemen cevap verilmiş. Doğrusu ben şüphelendim.
Mesaj birleştirildi:

@DarkredBlue61 sen ne düşünüyosun 2 hesapta aynı kişi olabilir mi
Şu Dünyada Para İçin Neler Yapılmıyor ki Bu Yapılmasın :sirit:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Kahkaha
Tepkiler: Coolwhisper ve gonyalı
KadirTrabzon

KadirTrabzon

Üye
    Konu Sahibi
Hocam operatörler ile ilgili diye buraya yazdım :) Reklam vs. alakam yok. E-Ticaret markası kurmaya çalışıyoruz. Bundan dolayı burada kullanan vs. var mı diye sormak istedim. Reklam olarak anlaşıldıysa özür dilerim

• Beğen
Tepkiler: Coolwhisper
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hocam operatörler ile ilgili diye buraya yazdım :) Reklam vs. alakam yok. E-Ticaret markası kurmaya çalışıyoruz. Bundan dolayı burada kullanan vs. var mı diye sormak istedim. Reklam olarak anlaşıldıysa özür dilerim
Peki Nisanur İle Katılım Saatleriniz Arasında Neden 5 10 Dk Fark Var?

KadirTrabzon

KadirTrabzon

Üye
    Konu Sahibi
O konuda bilgim yok :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Aslında Yönetimin Kayıt Olunan Ip Adresi vs Yi Bilmesi Gerekiyor Diye Biliyorum Ama Onlarda Çok Uğraşmıyor Diye Düşünüyorum. :lac:

gonyalı

gonyalı

Üye
Aslında Yönetimin Kayıt Olunan Ip Adresi vs Yi Bilmesi Gerekiyor Diye Biliyorum Ama Onlarda Çok Uğraşmıyor Diye Düşünüyorum. :lac:
Aynen Var la yok arasındalar.
Banlanmayalım şimdi durduk yere bi sus

• Beğen
Tepkiler: bilisimler ve Coolwhisper
gonyalı

gonyalı

Üye
@DarkredBlue61 Benim gitmeye hiç niyetim yok.

• Beğen
Tepkiler: bilisimler
Silinen Üye 2656843

Silinen Üye 2656843

Kapalı Hesap
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...