Samsung’tan Yeni Bir Telefon: Galaxy Premier

• 13 Ekim 2012
  • 1997 Okunma
  • 44 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung, yeni akıllı telefonlarını arka arkaya duyurmaya başladı. Şirketin son bombası Galaxy Premier olabilir.Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 ile 2012 yılına biraz rötarla ama bomba gibi merhaba diyen Samsung, arkasından duyurduğu modeller ile adeta patlama yaptı. Üst düzey ürünlerini birbiri arkasına tanıtan Samsung, Galaxy S3 Mini modelinden sonra Galaxy Premier rekabetin çıtasını yükseltebilir
    Bugün görüntüleri sızdırılan ve Nisan ayında isim kaydı yapılan Galaxy Premier modeli yakında resmiyet kazanacak gibi görünüyor. İ9260 kod adlı akıllı telefon, Samsung’un yeni Nexus modeli de olabilir. Zira Galaxy Nexus’un ürün numarası da i9250 olarak açıklanmıştı. Bu yönüyle cihaz bir devam ürünü niteliğinde gibi.Özelliklerine ilişkin kesin bir bilgi verilmeyen telefonun sızdırılan bilgileri arasında 4.65inçlik Super AMOLED 720p HD ekran, 1.5GHz çift çekirdekli Exynos işlemci, 8 megapiksel çözünürlüğünde arka kamera, TouchWiz UX kullanıcı arayüzü ve Android 4.1 JellyBean işletim sistemi yer alıyor.

< Resmi açmak için tıklayın >

Alıntı: scroll

Yazan: H.TOGAN
    Cihanî Sultan bunu beğendi.
  2. bu haberde SIII resmi ne alaka .s

3. Alıntı yaptığım sitede bu resim vardı, google da arattıgımda da gene bu tip resimler çıktı; dikkat edersen telefon galaxy serisinden bir telefon ismide GALAXY PREMIER zannedersem Samsung bundan böyle bu şekli bütün galaxy modellerinde kullanacak....

Buyrun sizin için biraz daha araştırdım ve orjinal resmi buldum;) soldaki galaxy premier, sağdaki galaxy s3.....Pekte farklı görünmüyor aslında.

Cezzbedici3 bunu beğendi.
  4. Adamlar yapıyor ama s3 den bayağı bi düşük özelliklere sahip olacak diye okumuştum

5. bu telefonun özellikleri bana diğer 2 çekirdekli telefonlaeın hepsini hatırlattı. Sanki çıta yükselmemiş gibi. İddalı bir durum da göremiyorum ben. Çok saçmaladı samsung

CanKartaL bunu beğendi.
  6. orta tuş çok cins olmuş :ehe

aynı tasarımı kullanırsalar bir daha samsung almayabilirim o ne yahu millet elimde s3'ü görecek ama premier falan diyecek :ohannes:

7. Tasarım rezil..

8. Ah samsung ah

9. Samsung bu tasarımla devam etsin.eski S2 vs tasarımlardan bin kat daha iyi.

10. S2'den iyide, gene de değişmesi lazım bence. Çok şey ya, basit duruyor gibi. Telefonlarda keskin hatlar güzel durur gibi bence. Zevk meselesi gerçi. :ehe

11. eski tasarımlardan iyidir işte.daha da iyi olması için samsung'a nokia'daki tasarımcılardan lazım :D

bana kalırsa da en güzel tasarım S1 de vardı :D ne S2 gibi çok sert ne de S3 gibi çok yumuşak :D

CanKartaL bunu beğendi.
  12. Nokia tasarımcılarından her şirkete lazım. Özellikle Lg'ye. :ehd
    Galaxy serisinin yeni telefonlar nokia x7 gibi olaymış, bayağı satardı bence. Bu arada s'in tasarımı hakketten tam ortası olmuş güzelmiş o bak. Fiziksel tuş kötü duruyorya. :ehe

13. orta seviyede iyi satar bu cihaz :hmmm

14. tasarım :lumia>apple>sony>htc>samsung>lg>3310

15. s1 vs iphone3gs birde bunları inceleyin. İlk çalıntı tasarımın başlangıçı.

16. :zzz: biliyoruz :zzz: :stres:

17. Tasarım konusuna gelirsek öznel bi konu elbette bence berbat bi tasarımı var

18. Galaxy premier aslında samsungun ikinci nexus telofonu olacaktı; google yeni nexus için LG firmasıyla anlaşma yapmış olmasından dolayı, samsung da cihazın ismini premier olarak değiştirip piyasaya sürmeye karar vermiş...

19. Tasarım :kotu:

20. Samsung bu normal :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 08:46