Samsung’tan Yeni Bir Telefon: Galaxy Premier

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
    Konu Sahibi
Samsung’tan Yeni Bir Telefon: Galaxy Premier
Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung, yeni akıllı telefonlarını arka arkaya duyurmaya başladı. Şirketin son bombası Galaxy Premier olabilir.Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 ile 2012 yılına biraz rötarla ama bomba gibi merhaba diyen Samsung, arkasından duyurduğu modeller ile adeta patlama yaptı. Üst düzey ürünlerini birbiri arkasına tanıtan Samsung, Galaxy S3 Mini modelinden sonra Galaxy Premier rekabetin çıtasını yükseltebilir
Bugün görüntüleri sızdırılan ve Nisan ayında isim kaydı yapılan Galaxy Premier modeli yakında resmiyet kazanacak gibi görünüyor. İ9260 kod adlı akıllı telefon, Samsung’un yeni Nexus modeli de olabilir. Zira Galaxy Nexus’un ürün numarası da i9250 olarak açıklanmıştı. Bu yönüyle cihaz bir devam ürünü niteliğinde gibi.Özelliklerine ilişkin kesin bir bilgi verilmeyen telefonun sızdırılan bilgileri arasında 4.65inçlik Super AMOLED 720p HD ekran, 1.5GHz çift çekirdekli Exynos işlemci, 8 megapiksel çözünürlüğünde arka kamera, TouchWiz UX kullanıcı arayüzü ve Android 4.1 JellyBean işletim sistemi yer alıyor.

Alıntı: scroll

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
bu haberde SIII resmi ne alaka .s

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
    Konu Sahibi
bu haberde SIII resmi ne alaka .s

Alıntı yaptığım sitede bu resim vardı, google da arattıgımda da gene bu tip resimler çıktı; dikkat edersen telefon galaxy serisinden bir telefon ismide GALAXY PREMIER zannedersem Samsung bundan böyle bu şekli bütün galaxy modellerinde kullanacak....

Buyrun sizin için biraz daha araştırdım ve orjinal resmi buldum;) soldaki galaxy premier, sağdaki galaxy s3.....Pekte farklı görünmüyor aslında.

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
ZaZuM

ZaZuM

Üye
Adamlar yapıyor ama s3 den bayağı bi düşük özelliklere sahip olacak diye okumuştum

aleranol

aleranol

Üye
bu telefonun özellikleri bana diğer 2 çekirdekli telefonlaeın hepsini hatırlattı. Sanki çıta yükselmemiş gibi. İddalı bir durum da göremiyorum ben. Çok saçmaladı samsung

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL
avcitalip

avcitalip

Üye
bu telefonun özellikleri bana diğer 2 çekirdekli telefonlaeın hepsini hatırlattı. Sanki çıta yükselmemiş gibi. İddalı bir durum da göremiyorum ben. Çok saçmaladı samsung

orta tuş çok cins olmuş :ehe

aynı tasarımı kullanırsalar bir daha samsung almayabilirim o ne yahu millet elimde s3'ü görecek ama premier falan diyecek :ohannes:

Placebo-

Placebo-

Üye
Tasarım rezil..

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
Ah samsung ah

PriZm

PriZm

Üye
Samsung bu tasarımla devam etsin.eski S2 vs tasarımlardan bin kat daha iyi.

Placebo-

Placebo-

Üye
Samsung bu tasarımla devam etsin.eski S2 vs tasarımlardan bin kat daha iyi.

S2'den iyide, gene de değişmesi lazım bence. Çok şey ya, basit duruyor gibi. Telefonlarda keskin hatlar güzel durur gibi bence. Zevk meselesi gerçi. :ehe

PriZm

PriZm

Üye

S2'den iyide, gene de değişmesi lazım bence. Çok şey ya, basit duruyor gibi. Telefonlarda keskin hatlar güzel durur gibi bence. Zevk meselesi gerçi. :ehe
eski tasarımlardan iyidir işte.daha da iyi olması için samsung'a nokia'daki tasarımcılardan lazım :D

bana kalırsa da en güzel tasarım S1 de vardı :D ne S2 gibi çok sert ne de S3 gibi çok yumuşak :D

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL
Placebo-

Placebo-

Üye

eski tasarımlardan iyidir işte.daha da iyi olması için samsung'a nokia'daki tasarımcılardan lazım :D

bana kalırsa da en güzel tasarım S1 de vardı :D ne S2 gibi çok sert ne de S3 gibi çok yumuşak :D

Nokia tasarımcılarından her şirkete lazım. Özellikle Lg'ye. :ehd
Galaxy serisinin yeni telefonlar nokia x7 gibi olaymış, bayağı satardı bence. Bu arada s'in tasarımı hakketten tam ortası olmuş güzelmiş o bak. Fiziksel tuş kötü duruyorya. :ehe

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
orta seviyede iyi satar bu cihaz :hmmm

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
tasarım :lumia>apple>sony>htc>samsung>lg>3310

aleranol

aleranol

Üye

s1 vs iphone3gs birde bunları inceleyin. İlk çalıntı tasarımın başlangıçı.

lordufuk

lordufuk

Üye
Tasarım konusuna gelirsek öznel bi konu elbette bence berbat bi tasarımı var

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
    Konu Sahibi

Galaxy premier aslında samsungun ikinci nexus telofonu olacaktı; google yeni nexus için LG firmasıyla anlaşma yapmış olmasından dolayı, samsung da cihazın ismini premier olarak değiştirip piyasaya sürmeye karar vermiş...

15097

15097

Üye
Tasarım :kotu:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt