Haber Samsung'dan iPad'e Karşı Reklam

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Samsung'dan iPad'e Karşı Reklam
Kendi cihazı ile Apple'ın iPad Air'ını kıyaslayan Samsung birçok açıdan Galaxy Tab S'in üstün olduğuna izleyicileri ikna etmeyi amaçlıyor.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Katılımcılara hem iPad Air hem de Galaxy Tab S gösteriliyor ve karşılaştırılmaları isteniyor. Reklamın doğasına uygun olarak herkes Galaxy Tab S'i tercih ediyor. Samsung'un tableti reklama göre iPad Air'den daha parlak, daha ince ve daha hafif.

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR ve TeknoÖmer

fk555897

fk555897

Üye
ipad Air'ı bilmem ama iPad mini Retina çok iyi bir tablet.

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Çok İnce Ve Çok İyi Bir Tablet Tab §

• Beğen
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Elbette iPad air

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Kim ne derse desin tablette en iyisi her zaman iPad

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, TeknoÖmer, mesut1979 ve 1 kişi daha

mesut1979

Üye
  • Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Touchwizden haberleri yok tabi o sorduklarının. =P

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, TeknoÖmer ve 0MG90
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Telefon'da Apple tartışılır ama tablette tartışmaya bile girmem. Apple orta segment tableti Samsung'un üst segmentine tercih ederim.

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer ve mesut1979
Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Ürünün samsung olmasından ziyade android var işin içinde! Android'in ismini duyduğun vakit elinden bırakacan olduğu gibi samsung kalitesine hiç girmiyorum

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve TeknoÖmer
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
tabikide ipad :)

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve TeknoÖmer
Fenomenon

Fenomenon

Üye
tablette android eskisi gibi değil çok hızlı ve stabil cihazlar çok ucuza satılıyor.
ayrıca ios'a göre çok daha esnek ve işlevsel.
ben tabletimi daha çok film izlemek, internete girmek ve pdf'lere bakmak için aldım.
film atmak android'de çok kolay 16gb sd'yi 20 TL'ye aldım istediğim filmi atıyorum.
internet sunspider'dan 800ms alıyor. yani oldukça hızlı.
pdf'e bakarken aircalc sayesinde hesap makinesi kullanmadan işlemleri onun üzerinde yapıyorum. camscanner ile ders notlarını pdf yapıp tabletten çalışıyorum.
ayrıca en önmlisi widget olması. hiçbir uygulama açmadan notlara bakıyorum. ödev- proje- sınav vs onları takip ediyorum.
dosya yönetisici çok daha gelişmiş durumda. biz ödevleri camscanner ile taratıp pdf şeklinde atıyoruz. ben tarayıcıdan girdiğimde siteden browse deyip dosyayı bulup arıyorum ama iphone veya ipad ile bu yapılmıyor. o yüzden mecburen pc'den yapıyorlar veya benim gibi android'i olan birine mail atıp öyle atıyoruz.
sonuç olarak bana bedava ipad verseler kullanmam. satarım android tablet alırım.
android tabletlerde uygulama veya oyun eksiği de yok. tam tersi çok artısı var. mesela en basitinden (benim için) floating uygulamaların olması çok büyük bir artı.

• Beğen
Tepkiler: bilaldemir34
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
O samsung tableti eline alanları 1 ay sonra görmek istiyorum.
Tablet donuyor, kasıyor ,reset atıyor diye şikayet etmeye başlarlardı.
Neticede işin içinde samsung'un o sisteminin içine eden touchwiz ara yüzü var. Nexus gibi saf android olsa belki o zaman kapışabilirdi.

• Beğen
Tepkiler: mesut1979, TeknoÖmer ve Rock Ve Roll
PriZm

PriZm

Üye
Açıkçası bence Touchwiz özellikleri tablette epey kullanışlı olabiliyor.

• Beğen
Tepkiler: bilaldemir34, The Shadow ve MaxipmaN
bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
Beyler kullanın da yorum yapın Allah rızası icin ya yok kasiyomus fln tab pro kullaniyorum ve hic dedigin gibi ne donuyo ne kasiyo ne de reset atiyo

Tab pro da Donanım a bağlı olarak hiç oyunlarda kasma yaşamadım
Ewt touchwiz agir olabilir ama yeni tabletlerin sistemi bunu rahatça kaldiriyo

Tabi ki ipad en iyisi ama android tabletlerde oyle yabana atilamaz

Ben tab pro yu sırf android oldugu icin aldim ipad alicaktim ama uygulamalara para vermek istemedigim icin tab pro aldim

Eger sadece tablete para vericeksen android alicaksin ve tr deki en iyi android tablette suan tab s

Tavsiye android tablet alicaksaniz bekleyin daha iyi tabletler geliyo (nexus 9)

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
iOS ta markete para vermek zorunda değilsiniz .ipa var ayrıca ücretli oyunlar uygulamalar haftanın uygulamasında ücretsiz veriliyor zaten

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
iOS ta markete para vermek zorunda değilsiniz .ipa var ayrıca ücretli oyunlar uygulamalar haftanın uygulamasında ücretsiz veriliyor zaten
Cogu oyun uygulama içi satın alma ile satiliyo
Artik uygulamayı yukletiyolar sonra para istiyolar onlari almadiktan sonra da sarmiyo ios da ***** die bise yok (jailbreak olmadan) android de ise boyle bise yok
Tmm kabul ediyorum ipad en iyisi ama android kadar rahat deil

Ya sana verilene razi olcan ya da para vercen
Teknoloji baronunun su lafı herseyi acikliyo onlar zengine hitaben yapiliyo :)
(Bunu iphone icin demişti ama ipade de uyuyo ;) )

Üst Alt