Samsung 5810i açılmama sorunu..

r3LLi7

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar samsung 5810i telefonum açılmıyor.. Açılış ekranı ve samsung logosu geliyor menü gelmeden tekrar yeniden başlıyor ve böyle devam ediyor.. Açılış grafiği ve samsung logosu gidip gidip geliyo :) Bataryayı sökerek kapatabiliyorum ancak bataryayı taktığımda da otomatik olarak telefon açılıyor telefonu açma tuşuna basmadığım halde..

Tuşların hepsine basarak format attım telefona ama yine aynı yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler..Güncel arkadaşlar cevaplayacak birileri yok mu ?
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt