Samsung wonder arama yapınca ekran kararıyor ve batarya çıkarana kadar ekran gelmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

emre____05

Üye
    Konu Sahibi
Samsung wonder arama yapınca ekran kararıyor ve batarya çıkarana kadar ekran gelmiyor
merhaba arkadaşlar,
3 gün önce telefona format attım formattan sonra arama yapınca ekran kararıyor ve batarya çıkarana kadar ekran gelmiyor, arama sorunsuz sürüyor fakat ben telefonu kapatamıyorum karşı taraf kapattığı zaman telefonun ekran gelmiyor uzun bir süre sonra kendine geliyor yada bataryayı çıkarıp takınca düzeliyor, arama dışında hiç bir sorunu yok internet vs sorunsuz çalısıyor, dokunmatiğinde problm yok sadece arama sonrası sıkıntı oluyor

samsun wonder I8150. sürüm 2.3.6
yardımlarını bekliyorum..

Son düzenleme:

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Büyük ihtimal call dosyası yani arama data klasoru hasar görmüş . Recoweryden format at olmaz ise bir rom atman şart

emre____05

Üye
    Konu Sahibi
Büyük ihtimal call dosyası yani arama data klasoru hasar görmüş . Recoweryden format at olmaz ise bir rom atman şart

nasıl yapa bileceğimi ayrıntılı anlata bilirmisin ?
bu konularda çok acemiyim..

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Forumda wonder bölümünden rom lara göz at . Zip li ise reciwery tar ve md ise odin ile yüklenen gerek .yada goigkeden bak

emre____05

Üye
    Konu Sahibi
komple room ve rot ayarını yaptım hala aynı sorun devam ediyor.
önceden arama yaptıktan sonra ekranın gelmesi için bataryayı sökmem gerekiyordu şimdi karsı taraf kapatınca ekran düzeliyor fakat arama sırasında ekranı göremiyorum..
yadım edin lütfen !!!

Mücteba

Mücteba

Üye
touchwiz3 romu yukle samsung rom bolumunde var

Üst Alt