Samsung Wave2 S8530 FW yükleme rehberi ve Nisan 2011 (JPJL1) Türkçe Firmware.

Sponsorlu Bağlantılar

grafikedy

grafikedy

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Wave2 S8530 FW yükleme rehberi ve Nisan 2011 (JPJL1) Türkçe Firmware.
Samsung Wave 2 S8530 için Nisan 2011 Türkçe FW ve resimli yükleme klavuzu.

Not: Klavuzu tamamen okumadan lütfen yükleme yapmayınız. FW yükleme işlemi sırasında çıkabilecek olumsuzluklar yada hatalı işlemler sonucunda cihazınız kullanılmaz hale gelebilir. Bu durum kişinin kendi sorumluluğu altındadır.

Linkler SamFirmware'den alıntı linklerdir. Firmware tarafımca denenmiştir ve herhangi bir olumsuzlukla karşılaşılmamıştır.

rar şfre : samfirmware.com

• Beğen
Tepkiler: kol@j

kol@j

kol@j

Üye
emeğine sağlık kardeş

bilgi sahibi olduk sayende

grafikedy

grafikedy

Üye
    Konu Sahibi
Önemli değil. Yeni firmware'ler geldikçe eklemeyi ve kılavuzlarını yazmayı planlıyorum.

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
Önemli değil. Yeni firmware'ler geldikçe eklemeyi ve kılavuzlarını yazmayı planlıyorum.

kardeş bu en son yazılım mı birde spoof olayı bu yazılımda var mı?emeğine sağlık...birde indirme linkindeki yazılım jvkd1 olarak yazıyor jpjl1 olarak görünmüyor...

grafikedy

grafikedy

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş İmla hatası yapmış olabilirim. Ama yazılım Official Nisan 2011 yazılımı. Samfirmware sitesinden verilen linklerdir. Spoof olayını denemedim ama muhtemelen yazılım orijinal FW olduğu için spoof olmayabilir.

mkarakas058

mkarakas058

Üye
Arkadaşlar ben indirdim ama

- “Factory FS” butonuna tıklayın ve „FactoryFs_S8530_Open_Turkey_Common.ffs‟

- “FOTA” butonuna tıklayın ve select „bplib_S8530OpTurkeyCommon.fota‟

bu iki dosya yok firmwarede nasıl yapcaz arkadaşlar veya nerden bulabiliriz orj türkçe ful paketli roomu?

grafikedy

grafikedy

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar ben indirdim ama

- “Factory FS” butonuna tıklayın ve „FactoryFs_S8530_Open_Turkey_Common.ffs‟

- “FOTA” butonuna tıklayın ve select „bplib_S8530OpTurkeyCommon.fota‟

bu iki dosya yok firmwarede nasıl yapcaz arkadaşlar veya nerden bulabiliriz orj türkçe ful paketli roomu?

Arkadaşım;

Eksik dosyaların ellerinde olmadığını SamFirmware tarafından açıklanmış. FW yüklemek için o dosyaların eksikliği önemli değil. Eksik dosyaların bulunduğu sekmeleri boş bırakın. Ayrıca PFS_S8530_Open_Turkey_Common_JVKD1.pfs dosyasını da en alttaki "PFS" seçim alanından seçin ve yüklemeye başlayın. Hepsi bu kadar.

Not: Tekrar söylüyorum. Cihazınızın uyumunu kontrol ettikten sonra bunu yükleyin. Farklı bölgeye ait cihazlara asla başka bölgeye ait bir FW yüklemeyin. Bu problem yaratabilir. Ve ayrıca Firmware yüklemek riskli bir iştir. Yükeleme sırasında bir kesinti veya hatalı bir işlem yaptığınızda cihazınız kullanılamaz bir hale gelebilir. Bu riskleri göz önünde bulundurarak yükleme yapmak tamamen kişinin kendi sorumluluğu altındadır. Benim yüklemem sırasında herhangi bir sorun yaşanmadı.

Örnek olması için Samfirmware sitesinden örnek olarak yükleme ekranını aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

----------Eklendi @ 23:39:55 ---------- Yazıldı @ 23:29:24 ----------

Daha detaylı bilgi almak için SamFirmware sitesinden bilgi edinebilirsiniz.

Samsung S5830 için link ve açıklamalar aşağıdır.

Ayrıca zip dosyaların rar : samfirmware.com

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
arkadaşlar ben bu yazılımı arkadaşımızın verdiği gibi yükledim sorunsuz herkese tavsiye ederim en son çıkan kieste güncelleme problemi yaşayanlar için wave2 için en güncel üretici yazılımı olan jvkd1 yazılımıdır yazılımı olarak yükleyeceksiniz sorunsuz içiniz rahat olsun bilgilerinize....yazılımı yükledikten sonra telefonunuzu kiese bağlayın göreceksiniz en son çıkan üretici yazılımı yazacaktır...herkese iyi forumlar...

grafikedy

grafikedy

Üye
    Konu Sahibi
İşinize yaradıysa ne mutlu bana. Yakında Wave S8500 için son firmware ve yükleme klavuzunu yayınlayacağım. Bilgilerinize :yuru

fullwar

fullwar

Üye
Selam, anlayamadigim bir sorun var. Wave 2 de en son uretici yazilimi olan jvkd1 surumunu kullaniyorum ve bu surum Kies uzerinden yuklenebiliyor. Bu firmware sadece Kies ten yuklemede sorun yasayanlar icinmi? Yoksa zaten Kies ten otomatik yapiliyor. Yada bir artisi varmi? Social hub premium gibi.

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
Selam, anlayamadigim bir sorun var. Wave 2 de en son uretici yazilimi olan jvkd1 surumunu kullaniyorum ve bu surum Kies uzerinden yuklenebiliyor. Bu firmware sadece Kies ten yuklemede sorun yasayanlar icinmi? Yoksa zaten Kies ten otomatik yapiliyor. Yada bir artisi varmi? Social hub premium gibi.

kardeş bazen sorun yaşanabiliyor yok sistemler yok sürücüler yok bağlantılar vs...bunu multiloader ile rahatça ve sorunsuzca yükleyebilirsin her istediğin zaman elinin altında olur anlayacağın bir artısı eziyeti beklemesi yok...iyi forumlar...

fullwar

fullwar

Üye
Eyvallah. Su shp iside bir hallolsa hayat daha guzel olacak.

grafikedy

grafikedy

Üye
    Konu Sahibi
Yükleme sorunu yaşayanlar yada customdan son yazılıma dönmek isteyenler için orijinal JVKD1 FW'i.

recepz

Üye
arkadaslar 1 hatirlatma yapiyim
1, tel sarji fulleyin
2, widgetleri kapatin
3,sim kart ve hafiza kartini cikarin
4,kies bilgisayarda yuklu olsun nedeni su telefonun suruculerini kies yukluyo bilgisayara
5, burada ve normal flash konularini okuyun hata yapmayin telefonunuzu garantiye alin
belki bilmeyen vardir faydasi olur diye yazdim.

fero72

Üye
arkadaşlar ben flashlarken hata verdi telefonum birdaha açılmıyor ne yapmam gerekir acaba

recepz

Üye
verdigim adrese gir orda konu ac derdini anlat cozerler...

----------Eklendi @ 16:27:05 ---------- Yazıldı @ 16:25:33 ----------

verdigim adrese gir konu ac arkadaslar yardimci olur..!

clonexcell

clonexcell

Üye
bada 2 yükledim sürekli kullanmak icin ancak harbiden bıktım, bu sürümü yükleyerek geri dönüs yapabilir miyim? cünkü son sürüm JVKE1 olarak biliyorum.

mustafa1800

Üye
eline sağlık =)

clonexcell

clonexcell

Üye
csc dosyası 2,9 error veriyor :) neyse mecburen bada 2 ye dönüs yapacagız

serkangüzel

Üye
Selam arkadaşlar,

Yurtdışında yaşıyorum. Samsung 8530 telefon aldım. Telefonda Türkçe dil seçimi bulunmamakta...

Nasıl Türkçe yapabilirim ?

Telefondaki yazılım bilgileri;

Bada 1.2 : 1011191833LISS 8530 XEJK6

Saygılar, sevgiler.

Üst Alt