Samsung Wave s8500 Sizce en güzel renk

Sponsorlu Bağlantılar

Renkler

• Siyah

Kullanılan: 19 43.2%
  • Metalik Siyah

Kullanılan: 8 18.2%
  • Füme

Kullanılan: 13 29.5%
  • Gri

Kullanılan: 4 9.1%

• Kullanılan toplam oy
    44
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nefret123456

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Wave s8500 Sizce en güzel renk
merhaba sizce hangi renk en güzelidir. Renkler füme siyah metalik siyah ve gri var sanırım başka varsa onuda yazarsanız sevinirim.

passangerr

passangerr

Üye
Kardes yalnızca 2 rengi var telefonun füme ve siyah. Ben siyahı tercih ettim ama fümesi de gayet güzel.

Noks

Noks

Üye
evet bende siyahı aldım cok hoş

cewikkuwwet01

cewikkuwwet01

Üye
tabiki de siyah

nefret123456

Üye
    Konu Sahibi
metalik siyahda var bazı ilanlarda gördüm gride :)

M3L!H

M3L!H

Üye
Bence gri en güzeli :)

caner90

caner90

Üye
füme gri

passangerr

passangerr

Üye
metalik siyahda var bazı ilanlarda gördüm gride :)

Kardes o metalik siyah ve siyah ayni renkler... Wave in kadasi taslanmis aluminyum oldugu icin uzerine siyah renk vurunca dogal olarak metalik siyah gorunuyor, bazi uyanik sitelerde daha fazla renk secenegi carmis gibi gostermek icin hepsini yaziyorlar :))

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
bende de siyah var

jadeready

Üye
Siyah GÜzel tercih et... :D

schnellmajestic

schnellmajestic

Üye
füme de güzel ama ben siyah istemiştim :( o gelmedi baktım kıyamadım buda bunu aldım :)

26eses26

Üye
bende füme var bence siyahtan daha hoş duruyor belki bu renge alıştığımdandır ama bence füme daha güzel

gimmeluck

Üye
Kardes o metalik siyah ve siyah ayni renkler... Wave in kadasi taslanmis aluminyum oldugu icin uzerine siyah renk vurunca dogal olarak metalik siyah gorunuyor, bazi uyanik sitelerde daha fazla renk secenegi carmis gibi gostermek icin hepsini yaziyorlar :))

GERcekte toplam kac rengi var ki?

bugun siparis gecicem ama gormeden, gecmek zorundayim,.ve adamlar TElefonda sadece Gri Var dediler. Gri olan fazla mi acik renkli?

Googleda S8500 photo diye aratinca hep bunlar ayni seyler cikiyor, bunlar GRi midir?? Yoksa Siyah mi veya baska bisiy miiii

matrax-0052

Üye
Siyah daha güzel ama parmak izi bırakıyor füme pek belli etmez izi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt