Samsung Wave S8500 Flash'lama anlatim resim + video

Sponsorlu Bağlantılar

badadestek

badadestek

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Wave S8500 Flash'lama anlatim resim + video
1- Multiloader ı çalıştırın.
2- Telefonunuzu Download Moda alın (Ses Kısma + Tuş Kilidi + No Tuşu)
Daha sonra bilgisayara bağlayın.
3- Multiloader ayarlarını aşağıdaki resme göre düzenleyin.
BU FU' LL FLASH ATMAK ICIN YANI JID GINCELLEMESI FU' LL SURUMDUR.

4- Ayarlardan sonra port searh e basın. Download buttonu aktif hale gelecek.
5- Download buttonuna tıklayın.
Program 2 işlemden sonra telefona reset atacak.
Diğer yüklemeleri yaptıktan sonra telefon yeniden başlayacak.

AŞAĞIDAKİ İŞLEMDİDE NORMAL FLASH İÇİN KULLANACAĞIZ YANİ JJ9 VEYA JK1 HANGİSİNİ İSTERSENİZ UFAK FARKLILIK VAR RESME BAKARSANIZ ANLARSINIZ.

VİDEO ADRESİ BAKMANIZDA FAYDA VAR.

• Beğen
Tepkiler: wpp_00, silver021 ve KafKefEmrE

KafKefEmrE

Üye
Ellerine sağlık. Ben bilmiyordum ama kurcalaya kurcalaya öğrendim :D bu bilmeyenler için süper oldu.

isotiko

Üye
İyi Günler. Ben de S85000XXJID ı telefonuma yüklemek istedim ama beceremedim. önce S85000XXJID i indirdim multiloader le yükledim ama yükleme bittiğ halde telefonda hala download mode yazıyor ve telefonu açamıyorum. Tüm aşamalrı doğru yaptığıma eminim. Pilini çıkartıp takmak bir işe yaramıyor. Başka bir firmware yüklediğim de ise yine aynı sorun çıkıyor ama pilini çıkarıp şarj a takıp pilini tekrar takdığımıda telefon açılıyor am kapandığında şarj a takmadan açılmıyor. Telefonla bilgisayar arasında bir ünlem işareti olan bir resim çıkıyor. Ve TELEFON AÇILMIYOR. LÜTFEN ÇOKK ACİLL YARDIM EDİN. İşletim sistemim Windows 7 ama Xp de de denedim olmuyor. ÇOK ÖNEMLİ LÜTFEN YARDIM EDİN

badadestek

badadestek

Üye
    Konu Sahibi
Flashla ilgili resim ve video var na göre düzenle. Neyi nerede seçeceğini karıştırmışssındır muhtemelen.

silver021

silver021

Üye
gerçektende burda bi alkışı hakettin. en açıklayıcı konu bu olmuş onca forum sitesinde yok bu kadarı :) saol

thekanh

Üye
bişe sormak istyrm bu flash yükledikten sonra izlesne vs benzer sitelerdeki bütün videoları izlememze yardımcı olcakmı

silver021

silver021

Üye
bişe sormak istyrm bu flash yükledikten sonra izlesne vs benzer sitelerdeki bütün videoları izlememze yardımcı olcakmı

hayır adobe flash player 2011 de gelicek die duydum. bunlarda halen bir değişikliğe gidilmemiş. sadece internet browserı 2.0 dan 2.2 ye yükseltilmiş. buda bi gelişme elbette. biraz daha tutarlı bir sistem.

thekanh

Üye
hmm istediğim şey deil :) genede teşekkür ederim..

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
teşekkürler

oytun90

Üye
telefonumu güncelleme yaptıktan sonra simkardımı takmak için kapayınca tekrar download moda alıyor.ne yapmalıyım?

silver021

silver021

Üye
telefonumu güncelleme yaptıktan sonra simkardımı takmak için kapayınca tekrar download moda alıyor.ne yapmalıyım?

birşeyleri yanlış sıralamayla kurmuş olabilirsin. XXJID önce arkasına XXJJ9 yada XXJK1

by_efsane007

Üye
telefon gitti :( ya video ızledım yaptıklarına gore yaptım ama telefon acılmıyor pısman oldum yaptıgıma Servis yuklermı yenısını arkadaşlar bilginiz varmı acıl yardım edersenız sevınırım

erem.qns

erem.qns

Üye
ben dün geçtim JJ9a çok pişman oldum. Telefon çok sarj yiyo. Ve islemci 3ün altına düşmüo :S
napıcam bilmiyorum

huseyin_uni

Üye
ya benim telefonum wave 723 ben şimdi hiçbir türlü telefonumdan internete girip herhangi bir video yu izleyemiyecek miyim????

simeda

Üye
teşekkür