Samsung Wave II 8530 hakkında bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maryosayko34

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Wave II 8530 hakkında bilgi
bugun gıdıp almak ıstıyorum ama hakkında ufak bır bılgım yok gorunumu hosuma gıttı nasıl bır telefondur programlar oyunlar rahat yuklenıyormu dokunmatıgı nasıl versıyonları zamanlar cıkıyormu yoksa o fıyata baska bır telefon alabılırmıyım + bada ısletım sıstemı kullanıyormus hıc bır bılgım yok yardımcı olursanız sevınırım ?:allalla:

Utku

Utku

Üye
bence c7 yyada c6-01 almalısın

maryosayko34

Üye
    Konu Sahibi
onlar pek hosuma gıtmedı dokunmatık olarak

silver021

silver021

Üye
bende 7 bucuk aydir wave kullaniorum. telefona hd oyunlar temalar widgetlar rahatlikla yuklenebiliyor. hd video kayit yapabiliyor 720p 30fps. 1 ghz 512mb ramiylede seni uygulama acarken yariyolda birakmaz. wave 2 serisinin ekrani icine toz almaz ekran cizilmez kamera lensi cizilmez goruntuleri otofokus sayesinde net ve purussuz yakalayabilirsin. navigasyonu sinirsiz (sesli navi haricinde) kendi icinde gps alici var 32 gb a kadar hafiza yukseltilebilir tv cikisi ile plazma tvlere rahatlikla baglanip cektigin videolari izleyebilirsin yada hd videolari plazma ekranda oynayabilirsin. ses kalitesi mukemmel kasasi cok saglam bada isletim sistemi her gun gelisiyor. tek eksi yani tarayicinin adobe 9.3 flashlite kullanior olmasi. lakin yeni gelicek olan bada os 2.0 ile telefona htlm5 flashlite 4 gelicek bunu arastirinca bulabilirsin. bence al mukemmel bir telefon.

maryosayko34

Üye
    Konu Sahibi
bada uygulamaları gelısme gosterıyormu pekı gun geçtıkçe

Keş Remzi

Keş Remzi

Üye
Galaxy s al yemin ederm wavenin fiyatında :D

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Badanın en son sürümüdür wıdgetler ve bekleme ekranı menüsü androide benzer sen bilirsin tavsiye ederim yada android al:oke:

silver021

silver021

Üye
galaxy s 1250 TL.
wave 850 TL. arada 400 TL fark var. nasıl aynı fiyatta olmuş oluor.
bunlar sıfır fiyatları.

cuneyt22

Üye
ben bugun aldim wave2 bir daha asla pokia kullanmam . Cok hizli bir telefom dokkunmatigi super... herkese tavsiye ederim. iyikide almisim

maryosayko34

Üye
    Konu Sahibi
saolun arkadaslar galaxy s hosuma gıtmedı wave gayet basarılı kendımde arastırdım bugun oglen alıyorum teşşekur ederım yardımlarınız ıcın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...