Samsung Android

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maryosayko34

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Android
selam ben kendine android bir telefon almak ıstıyorum 2. el alıcam 600 tlye gecmıyecek samsung almak ıstıyorum ama samsungun androidleri hakkımda fazla bılgım yok oyun oynamak uygulamaları ıcın almak ıstıyorum acıkcası ayrıyetten samsung wave 2 var cok memlunum ama uygulama sıkıntısı oldugu ıcın bır tanede samsung android istelım sıstemıne sahıp bır telefon almak ıstıyorum bana yardımcı olursanız sımdıden tessekur ederım :)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
htc'nin cihazlarına bak. Daha kolay ve fazla bulursun. :)

Yigit315

Yigit315

Üye
Hocam 600 değilde 700 tl yaparsan o bütçeyi sana htc hd2 yi önerebilirim. 480x800 ekran çözünürlüğü. Bildiğin PsP :aha: :aha: :aha:

fireman87

fireman87

Üye
600 gibi bi bütçen varsa, ideos x5 almalısın.. O fiyata ondan iyisini bulamazsın. :oke: Samsung'u geç sen.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
ikinci el android cihazlarda samsung'a bakmayacaksın. OK?

technoblue

technoblue

Üye
ikinci el android cihazlarda samsung'a bakmayacaksın. OK?

kesinlikle katılıyorum samsungların 2. elinde çok sıkıntı çıkabiliyor. zaten eskisi kadar kalite ve sağlamlığa önem vermiyolar üretilen cihazlarda 2. el düşünme. sıfır android işletim sistemli smartphone'lar alabilirsin o fiyata. mesela huawei x5 olabilir. tasarımı çok hoş. android 2.2 işletim sistemi var. diğer özellikleri de iyi görünüyor ama kamera performansının düşük olduğu da söylentiler arasında. bir de lg optimus one tavsiye ederim. hızı felan gayet iyi bir smartphone. ekran hassasiyeti de tatmin edici. fiyatı hak eden cihazlar.

mobilegeek

mobilegeek

Üye
Samsung smartphone'ların tasarımsal dezavantajları var; yani ikinci ellerinin ''elde patlama'' tehlikesi yüksek. :d: Arkadaşlar önermiş daha iyi ürünleri; onların sıfırlarına yönel sen. :oke:

.BlueTR

.BlueTR

Üye
100 tl daha ekleyip 700tl ye bi galaxy ace alabilirsin.hiç olmadı gio yada fite bak.

maryosayko34

Üye
    Konu Sahibi
ideos x5 sızce nasıl ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...