Samsung wave alıcam yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Noks

Noks

Üye
    Konu Sahibi
Samsung wave alıcam yardım
Merhaba arkadaslar samsung wave s8500 alacagım tercihlerim arasında sony ericson vivaz iphone 3gs de vardı ama paramı dogru kullanmak açısından samsung waveyi seçtim araştırmalarım neticesinde. verdigim paranın hakkını vermesini istiyorum aranızda waveyi alma sunu al çünkü diyeniniz varmı?

cedric2323

cedric2323

Üye
valla ben wave kullanıyorum gayette memnunum ama fazla para vercekseniz hiç birini diil sadece i9000 galaxy s i öneririm

senam38

Üye
vallaha arkadaşım bende waveciyim bu cihazda şarj olayı mükemmel işliyor elimden düşmüyor 3 gün şarj gidiyor kapasitif ekran ile süper amoledin uyumu mükemmel olmuş ben cihazdan çok menmunum şahsen bu güne kadar çok cihaz kullandım ama wave bir başka ama biraz uygulama sıkın olur oda çok yakın zamanda biter çünkü hergün yeni uygulamalar eklaniyor storeye

Noks

Noks

Üye
    Konu Sahibi
hmm en fazla 950 tl verecegim telefona o yüzden galaxy s almıcam ama galaxy s i alıp elime inceledim gayet güzel oyun zevkide müthiş

silver021

silver021

Üye
galaxy s in uygulamaları çok güzel.
samsung wave için programları biraz dandik üretior.
bu cebin genel itibariyle hoşuma giden yönleri var.
ekranı çok dayanıklı hertürlü maruza karşı.
kamerası gözünle gördüğünden daha net ve akıcı. süper bir dış yapısı.
alıcaksan wave derim. bu kadar paraya en iyi cep budur.
Ayrıca plazma ekrana bağlayıp DVD film oynatabilirsin.
Donanımları galaxy s le aynı.
En yakın zamanda samsung appste gelişir diye ümid ediyorum

Noks

Noks

Üye
    Konu Sahibi
bende ümit ediyorum bada os sistemli ilk telefon samsung el atıcak inş

murat1981pls

Üye
gercekten harıka bı tel ekranı muthıs..elınden dusmez

Noks

Noks

Üye
    Konu Sahibi
öyle olmasını umuyorum

Silinen Üye 392151

Kapalı Hesap
telefon kullanımdan birsüre sonra ısınıyomuş galiba.. öle ısınma sorunu var mı ??

Noks

Noks

Üye
    Konu Sahibi
öle ısınma sorununu duymuştum ama dogal olarak 1ghz işlemcisi war ama ısınma sorununu yeni gelen güncellemelerle cözdüklerini duydum.

le9090

Üye
Telefon metal kasa ve 1 Ghz işlemcisi var. Bırakında biraz ısınsın. Isınma olayının hiçbir etkisi yok. Telefonda yüksek işlem gücü gerektiren uygulamaları çok uzun süre kullanırsanız biraz ısınıyor. Bunda anormal bir şey yok.

Noks

Noks

Üye
    Konu Sahibi
ewt ısınması cok normal o hızda :) ama aşırı ısınma oldumu teknik servise ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt