Samsung Wave 525 te mesaj hafıza sorunu

 • 24 Nisan 2011
 • 5572 Okunma
 • 4 Cevap

 1. Arkadaşlar Samsung Wave 525 kullanıyorum, mesaj hafızası az dosya silin diye uyarı veriyor mesajlara her girdiğimde. 18 tane mesaj var hala uyarı veriyor, telefon hafızasında da ne varsa sildim ama uyarı yazısı gitmedi, 18 tane mesajı kaldıramacak bir telefon değil bence, sorun nerde olabilir bir fikri olan var mı?
   


  Yazan: SemaSimsek88
 2. Wave 525 in telefon hafizasi 200 sms kaydedebiliyor. acaba gönderilenler kismin dolu olabilirmi bir bak önce oralari sil istersen :d
   
 3. <br />
  <br />

  ----------Eklendi @ 14:48:37 ---------- Yazıldı @ 14:45:17 ----------

  Ayni sorun bende de var.Bende cozemedim sorunu tlf ilk baslarda gelen kutum 360 larda olmasina ragmen boyle yapmiyordu.Sonradan oldu.Arada yeterli hafiza yok diyor ve mesaji acmiyor.Tum mesajlari silmeme ragmen ayni uyariyi aliyorum.Telefonu kapatip acinca duzeliyor.
   
 4. Telefonu kapatıp açtım uyarı yazısı gitmedi...Bada uygulamaları hafıza kartına kayıtlı oldukları halde telefon hafızasında gözüküyolar ve sildiğim halde hafıza kartından silindiler telefon hafızası hala dolu..Telefon belleği silinemez dosyalar dışında tamamen boş fakat dolu gözüküyor, çözemedim...

  İlk başta mesajlardan ne varsa sildim ama hala uyarı verince mesajlarla alakası olmadığını düşündüm..
   
 5. Birde telefonun menusunden kayitlara girin.Orda menu tusunun ustunde kayit yoneticisi var,kayit yoneticisinden mesaj sayaci var.Onu sifirlayin.Sorun duzelirmi bilemiyorum ama denemekte fayda var.
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/02/2019 - 12:57