Samsung Wave 525 te mesaj hafıza sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

SemaSimsek88

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Wave 525 te mesaj hafıza sorunu
Arkadaşlar Samsung Wave 525 kullanıyorum, mesaj hafızası az dosya silin diye uyarı veriyor mesajlara her girdiğimde. 18 tane mesaj var hala uyarı veriyor, telefon hafızasında da ne varsa sildim ama uyarı yazısı gitmedi, 18 tane mesajı kaldıramacak bir telefon değil bence, sorun nerde olabilir bir fikri olan var mı?

silver021

silver021

Üye
Wave 525 in telefon hafizasi 200 sms kaydedebiliyor. acaba gönderilenler kismin dolu olabilirmi bir bak önce oralari sil istersen :d

xdriver

Üye
Arkadaşlar Samsung Wave 525 kullanıyorum, mesaj hafızası az dosya silin diye uyarı veriyor mesajlara her girdiğimde. 18 tane mesaj var hala uyarı veriyor, telefon hafızasında da ne varsa sildim ama uyarı yazısı gitmedi, 18 tane mesajı kaldıramacak bir telefon değil bence, sorun nerde olabilir bir fikri olan var mı?
<br />
<br />

----------Eklendi @ 14:48:37 ---------- Yazıldı @ 14:45:17 ----------

Ayni sorun bende de var.Bende cozemedim sorunu tlf ilk baslarda gelen kutum 360 larda olmasina ragmen boyle yapmiyordu.Sonradan oldu.Arada yeterli hafiza yok diyor ve mesaji acmiyor.Tum mesajlari silmeme ragmen ayni uyariyi aliyorum.Telefonu kapatip acinca duzeliyor.

SemaSimsek88

Üye
    Konu Sahibi
Telefonu kapatıp açtım uyarı yazısı gitmedi...Bada uygulamaları hafıza kartına kayıtlı oldukları halde telefon hafızasında gözüküyolar ve sildiğim halde hafıza kartından silindiler telefon hafızası hala dolu..Telefon belleği silinemez dosyalar dışında tamamen boş fakat dolu gözüküyor, çözemedim...

İlk başta mesajlardan ne varsa sildim ama hala uyarı verince mesajlarla alakası olmadığını düşündüm..

xdriver

Üye
Birde telefonun menusunden kayitlara girin.Orda menu tusunun ustunde kayit yoneticisi var,kayit yoneticisinden mesaj sayaci var.Onu sifirlayin.Sorun duzelirmi bilemiyorum ama denemekte fayda var.

Üst Alt