Samsung ve Nokia karşılaştırma


sahinbayram

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar artık yeni Samsung telefonların kulaklık çıkışı jak oluyor eski samsung sügülüler serisinin kulaklık çıkışı şarz cihazıyla aynı oluyordu şimdi dünya standardına uymaya başladı.Yani jak oldu Nokia ile samsung arasında bir yakınlık var. Şimdi Samsung'un şarz cihazı veya kulaklığı Nokia'ya , Nokia'nın şarz cihazı veya kulaklığı Samsung'a giriyor.Artık yeni nesil telefonlar geldi yani hepsi dokunmatik bu telefonlarında çoğu Android işletim sistemini destekliyor.Ancak Nokia telefonlarda Android olmaz.Nokia başka bir işletim sistemi kullanmaz sadece Nokia şirketinin üretmiş olduğu işletim sistemini kullanır.Ama Nokia dokunmatik ekranda Samsung'dan geride kalıyor.

______________
ALINTI DEĞİLDİR
+++BY SAHİN+++
 

sahinbayram

Üye
    Konu Sahibi
hic nokia dokunmatik ve samsung dokunmatiğin sensor una baktınızmı?nokia ya sert samsung a yavaş basmak lazim
 
enterneoll

enterneoll

Üye
abi sanki 2 yıl önceki bilgilere göre karşılaştırma yapmışsın :D
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt