Samsung U600-D900i-D900 Serisi ve Diğer JAVA Destekli Telefonlar İçin 3 Süper OYUN...

Sponsorlu Bağlantılar

haydarmert

haydarmert

Üye
çok hoş imiş... :)

Figo_78

Üye
teşekkürler

salto1

Üye
ya usb girişi yok nasıl tele atacaz< bunu ?

mcdikey81

Üye
eyvalla çevo

rapman

rapman

Üye
paylaşımın için teşekkürler ;)

kusursuz45

Üye
saolasın gardaş senden başka adam oyun yükleyen olmamış tşk

The Lich King

The Lich King

Üye
S&#8364;YF&#8364;TTiN;485298' Alıntı:
Samsung U600-D900i-D900 Serisi Telefonunuza *#9998*4678255* bu kodu yazdıktan sonra etkinleştirildi yazısı gelir sonra..
demişsin ama d900i de kodu girince hiçbirşey çıkmıyor ben bu kodu d840 da çalıştığını gördüm sadece u600 de de aynı mı bilemiyorum ama

aslan4699

Üye
slm bende *#9998*4678255* bunu yazdım etkinleştirildi dıye bişe gelmedi nasıl yapacam soylermısınız tlf d900i (almanyadan geldı bı sorun olurmu o yuzden )simdiden tşkler

luts4m1

Üye
*#9998*4678255* kodu yazıyorum bisey olmuyor bide oyunu yükledim desteklemeyen icerik diyor bi yarıdm pls :S

Stark_Jacob

Stark_Jacob

Üye
Ya şu ilkbaştaki kodu direk tuşlarla yazıyorum fakat hiçbişey olmuyo arama tuşuna basıncada arama yapıyo .S Nasıl etkinleştirildi yazısı çıkıcak .S ?

CUMONK

Üye
teşekkürler

uguroo1

uguroo1

Üye
ben kodu yazıyom ama bişe olmuyo:hmmm

borasaracoglu

Üye
arkadaşım verdiğin *# ile başlayan numara yalnış galiba d900i kullanıyorum ama olmuyor

ccced

Üye
umarim güzeldir. Emeğe Saygı. Teşekkürler Seyfettin.

Unique_EaqLe

Unique_EaqLe

Üye
tlefonum d900i ama o kodu yaznca hiçbişey olmuyor yazı falan gelmiyor !!!!!!!!!!!!!

admag

:off:

ghghb

Üye
allahım işşallah çalışır

neja

Üye
bu kodu yazdım ve oyuna başldım bir ücret var mı acaba? bu oyunların bedava değl mi:hmmm

selinn2

selinn2

Üye
bişe sorcam acaba samsungları orjınal oyunlarını nereden bulabilirimm

JerryScaletta

Üye
Valla yazanLarin aynisini yaptim, Samsung D900i kuLLanicisiyim; ama hic bir oyunu caListirmiyor. DestekLenmeyen icerik diyor. BoyLe teLefonun ben...

Üst Alt