Telefon Tavsiyesi Samsung telefona arama gelmiyor


hasimoooo

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba hemen hemen tüm samsung modellerini kullandim hepsi ayni birisi beni ararken ulaşamıyor kim aramiş servisi aktif hep msj geliyor şu kişi sizi aradı diye teledon daha 1haftalık bunu satip hangi cihazi tavsiye edersiniz samsung dişinda teşekkürler
 
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Sorununuzun Samsung telefonlarıyla ilgili olduğunu sanmıyorum, bence kullandığınız mobil operatörün müşteri hizmetlerini bir arayın.
 
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Bende uzun süre Samsung kullandım ve sorunsuz kullandım. Operatöründe sorun var.
 
z.turk30

z.turk30

Üye
Turkcell kullanıyorsan bunu sen de yaşıyorsundur
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt