Yardım Samsung Sürüm Düşürme Hatası - ODİN


mta122003

mta122003

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba J4 Plus (SM-J415F) kullanıyorum. 9.0 Sürümüne güncelledim fakat beğenmedim. 8.1 Oreo sürümüne düşürmeyi denediğimde odin hata veriyor. Telefondada sw rev check fail device 4 binary 2 hatasını alıyorum. Bir çözüm yolu var mıdır? Garantiye verince sürüm düşürmüyolarmış diye biliyorum.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt