Samsung Star Wifi "Reddedilen Listesine Ekle"

Sponsorlu Bağlantılar

younGirL

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Star Wifi "Reddedilen Listesine Ekle"
Reddedilen Listesine Ekledikten sonra bunu nasıl iptal edebiliriz ?

• Beğen
Tepkiler: must20

GrafiXer

GrafiXer

Üye
montede ayarlar=>uygulama ayarları=>arama=>tüm aramalar=>otomatik reddet=> bu kısımdan bakabilirsin aktifleştirebilir ve rehberden ekleyebilirsin numaralar

younGirL

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler. :) :)

benvarya

Üye
bendede corby var ama redettiğim numaraların iptalini istedim ama şifre istiyor ben şifre girmemiştim ne yapmam gerekiyor

SAINT1

SAINT1

Üye
12345'i dene

ahmetyavuz

ahmetyavuz

Üye
eğer şifreyi değişmediysen 000000000 felan olması lazım

lila42

Üye
merhaba arkadaşalr öncelikle grafixer verdiğin bilgi çok işime yaradı teşekkür ederim:) benim bi sorum vardı reddedilen listesine eklenen kişi aradığında ekranda gözüküp iptal ediyorya hiç gözükmeden yani bana göstermeden iptal etme ayarı varmıdır ?

omergs512

Üye
Hocammm eline sağlıkkk bende C5510 kullanıcıyım yanlışlıkla 2 tane numara ekledim aramadım yer kalmadı iptal etmek için çok teşşekkür ederimm

ahmetyazıcı

Üye
:pro::megafon:Çok saol çok işime yaradı...:oke:Bide arkadaşım için soruyom nokia 5230 da böyle bir uygulama varmıdır??:naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty:

ahmetyazıcı

Üye
montede ayarlar=>uygulama ayarları=>arama=>tüm aramalar=>otomatik reddet=> bu kısımdan bakabilirsin aktifleştirebilir ve rehberden ekleyebilirsin numaralar
aynen böle yapacaksınız oluo:pro::pro::pro::pro::pro::pro:

Üst Alt