Samsung Star (S5233) Aldım

Sponsorlu Bağlantılar

GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Star (S5233) Aldım
Samsung Star (S5233) Aldım tek kelime ile süper telefon Bunu kulamak ve sizle paylaşmak istedim n95 düşünüyordum olmadı bende bu seferde samsung olsun dedim hem güzel sizin düşüncelerinizi bekliyorum.

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Bu telin özelliklerini pek bilmiyorum ama hayırlı olsun...N95 sanki daha güzel olurdu....:D

GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
    Konu Sahibi
Daha güzel olurdu 8 aydır n95 arıyorum burada yok birde çok pahalı

buda güzel ama

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Hayırlı olsun arkadaşım :oke: Nokia alsaydın daha iyi olurdu ama madem beğenmişsin güle güle kullan :D

GsliKahraman

GsliKahraman

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim biliyorum noki adüşündün ama birden samsung olsun dedim

bu telefonda android işletim sistemi var galiba sadece java mı yüklerim yoksa başka programlarda yüklenir mi

'Davut

'Davut

Üye
Bende almayı düşündüm bunu ama kısmet n73me'a mış ...
Hayırlı olsun...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Güle güle kullan .
Nokia her zaman tercihimdir açıkcası .. 2 yıldır , N95 8 gb kullanıyorum harkulade bir cihaz . Önerebileceğim tek telefon diyebilirim Nokia dan .

abdulk4dir

abdulk4dir

Üye
Hayırlı olsun Kahraman gül güle kullan

futbol123

futbol123

Üye
hayırlı olsun güle güle kullan

Necmati

Necmati

Üye
bende samsung star kullanıyom açıkçası bende n95 almayı planlıyodum ama bazı nedenlerdn starı aldım ama yine gerçekten güzel bi telefon

firelord**

Üye
sakın pişman olma.çok ii bi tercih yapmişsin

Odysseus

Odysseus

Üye
Teşekkür ederim biliyorum noki adüşündün ama birden samsung olsun dedim

bu telefonda android işletim sistemi var galiba sadece java mı yüklerim yoksa başka programlarda yüklenir mi

Sistem Android değil, Samsung standart işletim sistemini kullanıyor. Java tabanlı uygulamalar yükleyebilirsin.

Hayırlı olsun.

Flowra

Üye
nokia yı kötülemiyorum ama nokia tasarım ve görsellik açısında biraz yetersiz sanki hep aynı tür cep telefonları çıkarıyor sadece özellikler değişiyor bence tabi güzel modelleride var ama herkezin bütceside ona uygun değil kısacası güzel bi secim yapmıssın güzel telefon

Dwyane_Wade

Üye
İyi günlerde kullan,hayırlı olsun :)

roflfactor

roflfactor

Üye
bencede n95 daha iyi olurdu ama buda güzel bir telefon hayırlı olsun

zafzaff

Üye
N95 le arasında cok bı fark yok hayırlı olsun

ogul8

ogul8

Üye
tek kelime ile inanılmaz bir tel

Perfect!

Üye
hayırlı olsun

Onur Saka

Onur Saka

Üye
Hayırlı olsun :)

mucox06

mucox06

Üye
ben yedi aydır samsung kullanıyorum kullandıkca hoşuma gidiyor tek sorun sensörlü oyun yok vede flaşı yok bunlarda olsa cok güzel olacak saglık olsun :))

Üst Alt