Samsung star için tema istiyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

younGirL

Üye
    Konu Sahibi
Samsung star için tema istiyoruz.
240x400.ru

Bu tema olayından anlayan arkadaşlar yukarda verdiğim sitede güzel temalar paylaşılıyor.Sizde bizim telefonlarımıza göre uyarlayıp burda paylaşırmısınız(burdaki temalar çoğunlukla rusça).Nasıl yükleneceğini filen anlatsanız ne kadar güzel olur.

• Beğen
Tepkiler: must20

aykuttiwifi

aykuttiwifi

Üye
Bendede aynı telefon var sadece siyah tema yapmayı buldum.İstersen paylaşabilirim.

~ Fortune .#

~ Fortune .#

Üye
Paylaşırmısın dostum .

aykuttiwifi

aykuttiwifi

Üye
Unutmayın alıntıdır!!!!
Merhaba arkadaşlar, Youtube'da bir tema video var. Aslında çetrefilli bir işlem değil fakat güzel anlatılmamış.. Bu tema işi rdeyse tüm Star kullanıcılarını yakından ilgilendiriyor. Ben açıklamaları Türkçeleştirerek anlatmaya çalıştım

Öncelikle şu vi oyu izleyelim;

Gereken dosy ar: TkF Explorer_2.2.rar :

Videoda belirtildiği gibi, tüm işlemler bittikten sonraki ön-ayar; tuşlayın: *#6984125*# sonra bunu; *#73561*# en son gelen kısımda seçin; URLOCATION. Telefon yeniden başlayacak ve siyah tema eklenmiş acak.

kısımda ayrıca anlatılıyor;
1. TkFileExplorer programına ihtiyacımız var.
2. Telefonu PCye bağlayın, samsung PC studio ile connected olsun.
3. TkFileExplorer'ı başlatın ve " tings" kısmından port'u seçin (PC Studio programının sürücüleri yüklenmemişse port gözükmez)
4. "File" > "Connect" tıklayın.
5. Dosyayı Phone\SystemFS\settings\PreConfiguration \URLOCATION\NV\nv_original.ini buradan bulun ve bunu C diskine indirin. Sonra nv_original.ini dosyasına şu satırı ekleyin " NV_SI_MY_THEME_STYLE=0 " Ve bu dosyayı telefona geri yükleyin. Fakat bu dosyayı telefona geri yüklemeden önce eski dosyayı silin.
6. "Pre-configuration" yapıyoruz, tuşlayın: *#6984125*# sonra Pre-connfiguration sonta *#73561*# ve son son seçiyoruz: URLOCATION. Telefon yeniden başlayacak ve siyah tema eklenmiş olacak. Fakat sonra yeşil veya kırmızı temayı seçer iz siyah tema uçar, geri getirmek için "Pre-configuration" işlemini yapmanız gerekir. (En basit olan işlem) Yanlış yaptığınızda oluşabilecek hatalardan kendiniz sorumlusunuz.

Örnek resimler;

Siyah tema daha ağır, kaliteli, zengin ve profesyonel bir hava katıyor ce Kolay gelsin...
Paylaş:

younGirL

Üye
    Konu Sahibi
bakın adamlar aşmış ! Artık bırakın temayı tema paketleri paylaşıyor adamlar.

by-pass

Üye
ordakı temalar rusca degılmı olum x)

younGirL

Üye
    Konu Sahibi
ordakı temalar rusca degılmı olum x)

ilk önce ben bir kızım bunu bil.
ikincisi sadece rusça değil içlerinde ing. dili olduğunuda yazıyor.google translate le çevir görürsün.

ibobaba44

Üye
eee hersey tamamda URLOCATION\NV bunu bir türlü bulamadım arkadasım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt