Samsung star acil destek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

barcelona10m

Üye
    Konu Sahibi
Samsung star acil destek
Merhaba Samsung Monte için uygulanan bir tekniği Samsung Star için uyguladım bende samsung star wifi var ve şu adımları izledim:
Maxicep.com - Samsung Star Canlı TV izleme buyrun :D -Menü
-Ayarlar
-Uygulama Ayarları
-Tarayıcı Profilleri
-Bağlandığınız Wifi Modemin adı (wifisız olanlar turkcell-avea-vodafone un internetini seçsinler)
-Sağındaki tuşa bassınlar.
-(bağlanmadan öncee!!!)
-Static Dns ini
8.8.8.8 - 8.8.4.4 olarak değiştirin ve şu siteye girin

tv.spb.com/web tıklayarak izleyebilirsniz ben wifi olanda denedim diğerlerinde çalışırmı bilmem?

arkadaşlar bunu başka bi arkadaş yazmış bana destek çıkın diye buraya sorunumu yazıyorum.bende samsung star var sade olanından.ama bütün ayarları yaptım tv.spb.com/web giriyorum bi kanal tıklıyorum ama bağlantı kuruldu diyor 2-3 sn. sonra bağlantı başarısız diyor lütfen açıklayın nasıl yapabilirim çok lazım tv lütfen

enesarda61

Üye
Merhaba Samsung Monte için uygulanan bir tekniği Samsung Star için uyguladım bende samsung star wifi var ve şu adımları izledim:
Maxicep.com - Samsung Star Canlı TV izleme buyrun :D -Menü
-Ayarlar
-Uygulama Ayarları
-Tarayıcı Profilleri
-Bağlandığınız Wifi Modemin adı (wifisız olanlar turkcell-avea-vodafone un internetini seçsinler)
-Sağındaki tuşa bassınlar.
-(bağlanmadan öncee!!!)
-Static Dns ini
8.8.8.8 - 8.8.4.4 olarak değiştirin ve şu siteye girin

tv.spb.com/web tıklayarak izleyebilirsniz ben wifi olanda denedim diğerlerinde çalışırmı bilmem?

arkadaşlar bunu başka bi arkadaş yazmış bana destek çıkın diye buraya sorunumu yazıyorum.bende samsung star var sade olanından.ama bütün ayarları yaptım tv.spb.com/web giriyorum bi kanal tıklıyorum ama bağlantı kuruldu diyor 2-3 sn. sonra bağlantı başarısız diyor lütfen açıklayın nasıl yapabilirim çok lazım tv lütfen
arkadaşım 2-3 sn sonra bndede aynı hatayı veriyordu vod ayarlarına gir hangi hatsın bilmiyorum ama eğer modemden giriyorsan oradan modemi seç yok internetse interneti seç olur kesin denenmiş :D

• Beğen
Tepkiler: barcelona10m

barcelona10m

Üye
    Konu Sahibi
saol kardeş önerin için

----------Eklendi @ 23:12:49 ---------- Yazıldı @ 23:12:29 ----------

arkadaşlar başka bi tv programı bilen var mı bütün kanalları göstericek

HiTpLAyer

HiTpLAyer

Üye
bu sitede trt serileri var birde cine5 işe yaramaz yani bu site

barcelona10m

Üye
    Konu Sahibi
evet yaramaz ama işte bu ayaları yapınca başka ne gibi tv sitelerine girebilirim kanal d olan show olan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt