Samsung star 10 numara oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

ceza.1905

ceza.1905

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar 200 den fazla kişi indirmiş fakat sadece 19 mesaj var lütfen bi teşekkürü çok görmeyelim bu şekilde konu üstlerde olur ve daha fazla kişi yararlanabilir!

pasha35

Üye
teşekkürler

black_liliput

Üye
yha ben niye acamıyorum...

tyrexus

tyrexus

Üye
Arkadaşım, gerçekten on numara bir paylaşım. Ellerine sağlık. Teşekkürler.

babayaro19

Üye
ddffg

karakartal_okan

karakartal_okan

Üye
Oyunları daha denemedim umarım çalışır, emeğine sağlık. ;)

-ZORBA-1

Üye
abi linkler kırılmış düzeltir misin yine?

asdzxcasa

Üye
çok saol arkadaşım şimdi deneyeceğim olmasada emeğe saygı

ali_köse_74

Üye
teşekürler

5000606

Üye
Denemedım ama 2o 25 kısı Yorum yapmıs heralde :) Calısıyordur elıne saqlık

SEMOCİ

Üye
arkadasım programı ındırdım ama telefona nasıl yuklıyecem bılgı verırsen sevınırım ..
saygılar

ceza.1905

ceza.1905

Üye
    Konu Sahibi
arkadasım programı ındırdım ama telefona nasıl yuklıyecem bılgı verırsen sevınırım ..
saygılar

indirdiğin oyunları veya programları usb veya bluetooth aracılığıyla telefonuna at sonra o dosyayı telefonunda bul ve aç açınca oyun yüklenecektir :oke:

mert2525

Üye
saol

dumanimm

Üye
iş güç ras

deterministtttt

deterministtttt

Üye
oyunlar çok güzel ama kotalı internet kullandığım için yüklemeye korkuyorum ühüüü :ağlarım:

ecekutay

Üye
ben de star s5233w yeni aldım ama hep deneme sürümlü oyunlar vr. o oyunları silip yenilerini yüklemek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. ayrıca oyun yüklediğim zmn internet gerekecek mi? bir de facedeki pokere girmiyor acaba eksik bi programım mı var?

fahreijn45

Üye
Teşekkürler

ceza.1905

ceza.1905

Üye
    Konu Sahibi
ben de star s5233w yeni aldım ama hep deneme sürümlü oyunlar vr. o oyunları silip yenilerini yüklemek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. ayrıca oyun yüklediğim zmn internet gerekecek mi? bir de facedeki pokere girmiyor acaba eksik bi programım mı var?

o oyunları silemezsin fakat yeni oyunlar yükleyebilirsin benim paylaştığım oyunları dene yüklemek içinse rar dosyasını açıp içindeki jar dosyalarını bluetooth veya usb ile telefonuna at sonra telefonunda dosyalarım ın içinde attığın oyunu bul ve üstüne bir kez dokun birkaç saniye içinde yüklenecektir yüklendikten sonra uygulamalara gelecektir oyun ve facede pokere gireceğini sanmıyorum telefonun

ecekutay

Üye
o oyunları silemezsin fakat yeni oyunlar yükleyebilirsin benim paylaştığım oyunları dene yüklemek içinse rar dosyasını açıp içindeki jar dosyalarını bluetooth veya usb ile telefonuna at sonra telefonunda dosyalarım ın içinde attığın oyunu bul ve üstüne bir kez dokun birkaç saniye içinde yüklenecektir yüklendikten sonra uygulamalara gelecektir oyun ve facede pokere gireceğini sanmıyorum telefonun

teşekkür ederim deneyeceğim ama beceremezsem yine yardımlarınızı esirgemeyinizz:)