Samsung SGH M620 Java Hatası Dosya Boyutu Çok Büyük

Sponsorlu Bağlantılar

123456_tr

Üye
    Konu Sahibi
Samsung SGH M620 Java Hatası Dosya Boyutu Çok Büyük
Ben SGH M620 Kullanıyorum 300 Kb Üstü Oyun Yüklerken "Java Hatası Dosya Boyutu Çok Büyük" Hatası alıyorum.
E-250 Olan kod M620 hiç bir işe yaramıyor bir çözüm lazım.Tüm Güzel Oyunlar en az 310-1000 kb arası oluyor.

123456_tr

Üye
    Konu Sahibi
25 Kişi Okumuş Cevap Yok : (

kubilay0676

Üye
Kardeş *#52828378# yap daha sonra Java Test Menüsü açılcak 5. sıradaki Ota Test Yazıyor ona tıkla Maximum Jar size (Kb) yazar. Onun altındaki 300 yazan yeri 3000 e kadar yükseltebilirsin. Daha sonra istediğin uygulamayı yükleyebilirsin

DirenishFlow

DirenishFlow

Üye
Kardeş *#52828378# yap daha sonra Java Test Menüsü açılcak 5. sıradaki Ota Test Yazıyor ona tıkla Maximum Jar size (Kb) yazar. Onun altındaki 300 yazan yeri 3000 e kadar yükseltebilirsin. Daha sonra istediğin uygulamayı yükleyebilirsin

Yaralı Bilgi. :good:

-Emre

-Emre

Üye
benim profilden buna uygun oyunları programları bulabilirsin :) bu yöntemi de anlatmıştım. (E2550ninkiler buna da uyuyor)

empemre

Üye
samsung lindy içinde bu işlemi uygulaya bileceğimiz bir kod var mı?

ben_ahmet

Üye
ya nereye yazacaz msjmı nettemi tüşamı :D

ben_ahmet

Üye
ya nereye yazacak kardeş msn iternetmi

omerarda01

Üye
Merhaba ben samsung gt-C3010s kullanıyorum. Ben her üklediğim oyunda java hatası dosya boyutu çok büyük diyor . Yüklediğim oyunlar 100 kb civarı ama kurmuyor bana java mode kodu bulurmusunuz .Bu forumdaki kodlar yaramıyor.

Üst Alt