Samsung SGH M620 İÇİN OYUNLAR...::::..

Sponsorlu Bağlantılar

samedoflaz

Üye
şu jar ve jad dosyalarını nerden indircezz

asi50

Üye
teşekürler ama link nerde arkadaşım

donqlot77

Üye
assfgasg

Özgür_01

Üye
Telefona oyunların hepsi oldu ama telefon hafızası ufak olduğundan fazla oyun atamıyorum arkadaşlar şifreyi *#9998*4678255# yapın etkinleştirildi yazar sonra indirdiğimiz oyunları hafıza kartından telefon hafızasına atın Jar ve JAdlarını yükleniyo :naughty:
Devil2626 arkadaşımızdan alıntıdır ne yapmanız gereken varsa anlatmış:oke:
Evet arkadaşlar SGH-M620'ye bazı arkadaşlarımız oyun yükleyemiyorlar.Bunu ben burda açıklıyorum.
Maxicep.com - Samsung SGH-M620 Oyun Yükleme 1.Adım:İlk önce telefona *#9998*4678255# yazıyoruz.''Etkinleştirildi diye bir yazı gelir.
2.Adım:Telefonumuza 128*160 ebatlık oyunlar gerekiyor genellikle E250 oyunları oluyor.
3.Adım:Telefonumuzdaki oyunlar ''jar ve jad'' olması gerekiyor.Oyunları indirdikten sonra hafıza kartı ile veya USB ile bilgisayardan telefona aktarıyoruz.
4.Adım:Hafıza kartı ile atılırsa,hafıza kartından telefona aktarıyoruz.Aktarılınca diğer dosyalara gelir.
5.Adım:Jar ve jad dosyasını telefona aktarınca jad dosyasına tıklayarak açıyoruz ve oyun oynamaya başlıyoruz.

FatoMn12

FatoMn12

Üye
:evet::evet:*#9998*4678255# Tuşluyorsunuz Etkinleştirildi diye birşey gelecek ondan sonra telefonunuza jar jad uzantılı (kısaca e250 oyunları) atıyorsunuz sonra jad uzantılı oyuna seçenekler diyorsunuz yüklensinmi diye bişey geliyor evet diyorsunuz ve sonra oynamaya başlıyorsunuz.
Dikkat:Telefonda Hem jar Hem jad ikisindende olması lazım.
:evet::evet:

starr22

Üye
Benim esKi telefonum 620ydi hoş telefon çok memnum kullanışlı telfn

dankalala

Üye
jar ve jadı nerden indircem????

adı lazım değil

adı lazım değil

Üye
<doru düzgün tel alın ya m620 brbat monte slider al ya igrenç:off:şiddetle karşı çıkıyorum:nono:skn almayın m 620 tma desteklemez

Üst Alt