samsung ses yükseltme kodu

Sponsorlu Bağlantılar

hitafkamkac

hitafkamkac

Üye
    Konu Sahibi
samsung ses yükseltme kodu
arkadaşlar samsun ses yükseltme şifresi yıldız kare 8999 yıldız 8378 kare burada donanım testinden normal i birkaç sayı yükseltin ses te yükselir fazla yükseltmeyin hoparlör patlar:bigstar:

• Beğen
Tepkiler: 58lanet65, lanet00, dreamylive ve 7 diğerleri

alonealways

alonealways

Üye
tşk

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Saol... Teşşekürler Bi Cok ARkadasımıza LAzım DAha Önce Yayınlanmısdı ama salla:D

cicoz34

Üye
olmuyor olmuyor yaa denedık tum kodalrı açmıyor ark yaa delı oldum haa samsung u600 aldım pişman ettıler kırmadan yestıdın teliii...

• Beğen
Tepkiler: omen632

Xonetik

Üye
calışmıyorki ****

DoRM

DoRM

Üye
çalışmıo olum bu

hamza271970

hamza271970

Üye
arkadaşlar sgh z400 ses kodu fraklı :*#123580# oluyor

hamza271970

hamza271970

Üye
sgh-z400 için telefonunuza şunu yazın *#123580# açılan menüde audio menüsüne gidin spk config menüsüne daha sonra spk rx vol daha sonra mp3 file vol menüsüne gidin ve ordaki rakamları değiştirin (buraya ulaşmak için daha kısa bir yol *#123580# yazdıktan sonra sırasıyla şu rakamlara tıklayın 8 3 1 3)
geldiğimiz en son menüde rakamlarların karşısındaki değerleri değiştirin olsun bitsin

yilhan

Üye
bu kod m620 ye olmuyo bilen varsa paylasabilir mş????????

ttgg

ttgg

Üye
teşekkürler saolasın kardeş

bayzaza

Üye
ya ses aynı hiç bişey değişmedi

BuRoCk41

BuRoCk41

Üye
calışmıyor ki giriyorum şifreyi yapılmadı diyor

sonbahar35

Üye
Slm arkadaslar, samsung G 600 kullaniyorum.Ses ayarini yükseltmek icin bu forumdan *#0206*8378# codunu bulup uyguladim.Geri dönmek icin ne yapabilirim?? Yardim lütfen!! Orjinal ses ayarlarini verebilirmisiniz?? tskler. :)

rıdo_

rıdo_

Üye
sağol kardeş

mmmhahammm

mmmhahammm

Üye
efet bazi telLerde oLuorR baziLarinDa oLmuorR maLesef:(

masor67

Üye
arkadaşlar d880 ses yükseltme kodu olmuyor bana yardımcı olurmusunuz

ufukufolar

ufukufolar

Üye
Deniyorum olmuyoo niye?????

xexrxaxyx

Üye
abi bana s3500 şifresi lazım ama bulamadım kardeşimde e250 var onunkini bulduk bangır bangır çalıyo nolursunuz s3500 bulun bulduğunuz zaman [email protected] lütfen gönderiniz

RapePi

Üye
ya banada c5510 ses yükseltme şifresi lazım lütfen

Seqow123

Üye
Bişey Sorucam Kardeş Bnm Cep SamsungC3053 Ben Bu Kodları Yazdım Diyelim oLdu Bnm Max 14 Hoporlor Seviyesi 14 Yapsam Fln Patlamaz Demi?

Lütfen Cvp AceLe

--------------- Ekleme ---------------

Bişey Sorucam Kardeş Bnm Cep SamsungC3053 Ben Bu Kodları Yazdım Diyelim oLdu Bnm Max 14 Hoporlor Seviyesi 14 Yapsam Fln Patlamaz Demi?

Lütfen Cvp AceLe

İmZa : Ben MevLana Deilim adam oLda qeL!! :coold:

Editör Afedersin Ama Mesajımı Neden Sildin?

Editör Afedersin Ama Mesajımı Neden Sildin?

Üst Alt