Samsung S8500 Wave, S8530 Wave II Soru-Cevap

Sponsorlu Bağlantılar

mevlutcan

Üye
@sexalien usb ile bilgisayara bağlayıp onarmayı denedin mi?
kies'ten orijinal sürümüne geri yükleme (dolayısıyla sürüm yenilemesi) yapmanı ya da yeni bir FW yüklemeni öneririm.
Eğer bunlar çözüm olmuyorsa işin servisliktir diye düşünüyorum.

----------Eklendi @ 22:46:20 ---------- Yazıldı @ 22:44:39 ----------

wave 1 için bada 2.0'ı bekliyoruz, o geldiğinde flash desteği daha güçlü olacak. Şu anda Dolphin 3 çok güzel, keyifli bir tarayıcı ve bir çok flash dosyasını açıyor.

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
vayyyya söçjjjs

lord135

lord135

Üye
arkadaşlar ben wave 2 spot alıcam cihaz güncellemelerini normal olarak pc suitten filan yapabilirmiyim yoksa başka yollarla mı yapmam lazım

aydcckc

Üye
Arkadaşlar ya telefonu güncelleştirmek istedim. Kiesi yükledim. Tam telefona yüklerken yükleme başarısız dedi. Sonra telefon gitti. Telefon açık ve telefonda iki şekil ortada bir ünlem işareti var. Telefon ve bilgisayar resmi var ve ortada sarı bir ünlem işarati var. Ya telefon açılmıyor tekrardan kiesi yükledim bu sefer telefonu görmüyor. Nasıl olacak bilgisi olan lütfen yazsın. Telefon Wave 2 ...

ARİFPOLAT

Üye
Arkadslar bende wave 1 var yenı aldım cıhazı ama sarjı 1 gun gdyo neden ?

viyann

Üye
Arkadaşlar s8500 wave mi ya da s8500 bade mi iyi aralarındaki fark ne

ceycey111

ceycey111

Üye
arkadaşlar ben wave 2 spot alıcam cihaz güncellemelerini normal olarak pc suitten filan yapabilirmiyim yoksa başka yollarla mı yapmam lazım

Kies ile gncelleyemezsin ml ile fw atarak güncelliyebilirsin

----------Eklendi @ 20:43:10 ---------- Yazıldı @ 20:41:14 ----------

Arkadslar bende wave 1 var yenı aldım cıhazı ama sarjı 1 gun gdyo neden ?

veri dolaşımını kapat, konumu kapat, 3g yi kullanmıyorsan kapat, telefonun ışığını düşür bunları yaparsan daha uzun dayanır

----------Eklendi @ 20:44:44 ---------- Yazıldı @ 20:43:10 ----------

Arkadaşlar s8500 wave mi ya da s8500 bade mi iyi aralarındaki fark ne

Kardeş s8500 bade diye bir telefon yok bada diye bi işletim sistemi var s8500 de bu işletim sistemini kullanıyor yani ikiside aynı telefon :D

• Beğen
Tepkiler: Skaptan

ferdi.16

Üye
arkadaşlar ben yeni wave2 aldım ancak internetten video izlenemiyo flaşplayer diyo biçözüm varmı şimdiden tşklr

fullwar

fullwar

Üye
arkadaşlar ben yeni wave2 aldım ancak internetten video izlenemiyo flaşplayer diyo biçözüm varmı şimdiden tşklr

Mesajınızı buraya aldım, Bada OS flash player desteklememektedir. Kendi Youtube uygulaması yada mobil desteği olan bazı sitelerden izlenmektedir. Youtube'tan HD kalitesinde video izleyebilirsiniz. Biraz daha beklerseniz Bada 2.0'da Flash Lite özelliği var.

bkargici

Üye
Samsung waveII s8530 telefonum 1 haftadır şarjı hızlı bitiyor. Telefon şarjda değil iken şarja takma-usb işareti çıkıyor ekranın en üstünde hizmet kaybı ardından liste başlatılıyor dönüşümlü olarak yazıyor ve ekran karartma yapılamadığından şarjı hemen bitiyor samsungu aradım 444... den bana yazılımsal bir sorun olduğunu söylediler ne yapmam gerekiyor. Telefonun garantisi de yok bilen biri yardımcı olursa sevinirim

ceycey111

ceycey111

Üye
Samsung waveII s8530 telefonum 1 haftadır şarjı hızlı bitiyor. Telefon şarjda değil iken şarja takma-usb işareti çıkıyor ekranın en üstünde hizmet kaybı ardından liste başlatılıyor dönüşümlü olarak yazıyor ve ekran karartma yapılamadığından şarjı hemen bitiyor samsungu aradım 444... den bana yazılımsal bir sorun olduğunu söylediler ne yapmam gerekiyor. Telefonun garantisi de yok bilen biri yardımcı olursa sevinirim

telefonunu kiese bağla güncelleme varmı diye bak varsa güncelle
Yoksa;
yeni yazılım atabilirsin ama biraz riskli
veya servise götürüp belli bi ücret karşılığı yazılım yükletebilirsin

okanselcuk

Üye
telefon arada bir kendi kendine reset atıyor bunun bir çözümü var mı ? (wave2)

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
telefon arada bir kendi kendine reset atıyor bunun bir çözümü var mı ? (wave2)

SÜRÜMÜN NEDİR EGER BADA 2 YE YÜKSELTİYSEN FLAŞ YÖNTEMİYLE BUNU YAPMASI NORMAL BUNUN İÇİN ŞU YÖNTEMİ DENE

*#7092463*#
debug
debug level
low
save

okanselcuk

Üye
evet 2.0 yukledim offical çek olan surumu 1.2 de de aynı sorunu yapıodu zaten yeni sürümle duzeleceğini düşünmüştüm fakat aynı sorun tekrar yaşandı dediklerini hemen yapıyorum ilgilendiğiniz için çok teşşekürler

----------Eklendi @ 14:36:42 ---------- Yazıldı @ 14:34:45 ----------

zaten ayarlar dediğiniz gibiymiş birkaç gun daha kullanımdan sonra daha net bi sonuca ulaşırım sanırsam ve forumda paylaşırım iyi günler

cefriohm

Üye
Aşağıda Bada 1.2 için soru cevap var.. Bada 2.0 da boş sayfalar nasıl siliniyor.Yan çevirince silme işareti çıkmıyor. ???.

Widgetleri kaldrıdığımda Ana sayfa ekranında boş sayfalar kalıyor, nasıl silebilirim?
Cevap: Ana sayfa ekranındaki Widget tuşuna dokunduktan sonra cihazı yan çevirin ve silmek istediğiniz ekranların üzerindeki "silme" işaretine dokunun.

EFSANELER_34

Üye
Iki parmağinin ucu ile sanki resimleri yakinlaştirip uzaklaştirir gibi ya içten dişa yada diştan içe doğru yap(İKİSİNDEN BİRİ HANGİSİ OLDUĞUNU UNUTTUM) kaldirma işareti çikar fazlaliklari bu şekilde silersin

cefriohm

Üye
Teşekkürler Efsane_34 .. bir sorum daha olacak Bada 1.2 de Mobil AP ile WIFI verici sistemi yapıyorduk.. Ama Bada 2.0 da Mobil AP menude bulamadım. yoksa kaldırıldımı .

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Teşekkürler Efsane_34 .. bir sorum daha olacak Bada 1.2 de Mobil AP ile WIFI verici sistemi yapıyorduk.. Ama Bada 2.0 da Mobil AP menude bulamadım. yoksa kaldırıldımı .

"Ayarlar -> Bağlantılar" kısmından ulaşabilirsiniz.

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Rica ederim.

Üst Alt