Samsung S8500 Wave, S8530 Wave II Soru-Cevap

Sponsorlu Bağlantılar

hasanozer

Üye
Merhabalar siteye yeni üye oldum. En son çıkan orijinal türkçe bada versiyonun linkini verebilirmisiniz. Bir sürü şey buluyorum ama orijinal mi türkçe mi emin olamıyorum. Garantiye gitme gibi bir lüksüm de yok. Telefonum da iyice yavaşladı. Yardımlarınızı bekliyorum. Hee bu arada söylemeyi unutmuşum, telefonum samsung s8500 Wave 1

extrem_015

extrem_015

Üye
arkadaş bana acil desibel ölçer program lazım ama doğru ölçen sağlam bişey wave için şimdiden teşekkürler :megafon:

zeusahmet

zeusahmet

Üye
ekran ışığını son seviyeye getiriyorum bir şekilde kendi kendine 4. seviyeye geri dönüyor ve bu beni çıldırtıyor nasıl 10. seviyede sabit kalmasını sağlayacam bilgisi olan var mı

zeusahmet

zeusahmet

Üye
Sese ve harekete duyarlı ToucWiz 3.0 kullanıcı arayüzü ne demek ?

sfx1

sfx1

Üye
touchWiz teknolojisi : aynı anda birçok hareketi algılayabilen bir yazılım içerir, mesela iki parmağınızı birden ekrana dokununca ikisini de algılar, bunun sayesinde ekranı mıncıklar gibi yapıp resimleri, internet sayfaları falan yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsnz :) bir bakıma mıncıklama teknolojisi :D wavelerde bu yazılım çok sağlam, kaliteye alışınca diğer telefonlardaki eski touchWiz yazılımlarına küfrediyosunz ;)

zeusahmet

zeusahmet

Üye
ekran ışığı problemini nasıl halledebilirim 10.seviyede kalmasını istiyorum ama bir şekilde sürekli 4.seviyeye düşüyor

bulutgozlu

Üye
Arkadaşlar merhaba,
benimde bir sorum olacak, telefonu ters çevirince zil sesi kesilmiyor ve yere koyduğumda hoparlörden ses gelmiyor.(uygulama aktif durumda olmasına rağmen) Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum, acil cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar...

tayfun110

Üye
facebook dan video izleyemiyorum acaba bir flash player mi inmesi gerekiyor lutfen acil yardim

zeusahmet

zeusahmet

Üye
hayır telefonun kendisi destekliyor flashı ne gibi hatayla karşılıyorsunuz daha ayrıntılı anlatırsanız yardımcı olabilirim

vedat1966

vedat1966

Üye
.app uzantılı dosyaların nasıl kurulacağı konusunda 1 haftadır her yazıyı okudum ancak bir sonuç alamadım. Anlatan arkadaşların bir çoğu Kies'le yükleyebilirsiniz diyorlar. Ancak ben beceremedim. Arkadaşlardan yardım bekliyorum. Telefonum Wave II, Firmware güncel (S8530JVKE1)

bulutgozlu

Üye
yokmu cevap verecek bir arkadaş?

kırmızı27

kırmızı27

Üye
teşekkürler güzel ve faydalı olmuş

mevlutcan

Üye
bulutgozlu;

tüm ayarları yapmana rağmen bu sorunları yaşıyorsan;
telefonuna 3d compass gps yükleyip jiroskopi'de bir problem olup olmadığını ölç ilk önce. her çevirdiğin yönün açısını veriyorsa yazılımsal problemdir, yeni bir fw atınca düzelir.
eğer 3d compass gps de telefonu çevirdiğin yönün derecelerini göstermiyorsa işin servislik. telefonun garantisi bitmeden servise gönder

gnostik00

Üye
herkese merhaba,
Samsung s8500 wave kullanıcısıyım. telefona hardformat atacağım. bu durumda hangi dosyalar silinmiş olacak? örneğin asphalt5 silinecek mi?
teşekkürler

Jimmy Francues

Jimmy Francues

Üye
Tesekkurler Cogu Bilgi İicn :)

archeuscaine

archeuscaine

Üye
arkadaslar telefonumda bada 2,0 yüklü şu bedava fruit ninja zombi vs plant gibi oyunları yükleyeyim dedim ama pc den deneyince yeterli yer yok diyor yükleme yeri olarak kart seçili ama boş olduğu halde yüklemiyor ne yapmam lazım acaba?

tekniker21

Üye
slm bende bir hafta oldu aldım güsel telefon.ama bi sorum olacak samsung kies den tema yada uygulama indiriyorum %50 iniyo sonra bu uygulama bu telefonda kulanılmıyo diyo neden olabilir.teşkler

mevlutcan

Üye
archeuscaine : telefon üzerinden hafıza kartını biçimlendirip; ayarlar bölümündeki veri depolama bölümlerini hafıza kartı olarak tanıtmayı tekrar denemeni öneririm.

----------Eklendi @ 21:49:32 ---------- Yazıldı @ 21:47:19 ----------

yeni aldıysan telefonunda eski sürüm yani BADA 1.0 ya da 1.0.2 yüklü muhtemelen. BADA 1.2 ye geçersen hiç bir sorun olmadan her uygulamayı çalıştırırsın.

abdurrahmanz

abdurrahmanz

Üye
arkadaşlar 5800 satıp wave 1 almayı düşünüyorum wave nin internet tarayıcısı nasıl birisi flaşh olayını anlatabilirni

sexalien

Üye
arkadaşlar wave 2 tlf bir kaç gün önce dondu ve kendini kapattı açtı ama açılıştaki bada yazısı temalar orijinal sesler ve widgetler kayboldu telefonu açıp kapatırken karışık renklerden oluşan bir ekran çıkıyor kafayı yiyeceğim ne olur yardım edin hard format attım yine olmadı

Üst Alt