samsung s8000 jet yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

master1045

Üye
    Konu Sahibi
samsung s8000 jet yardım
arkadaşlar ben samsung s8000 jet aldım da sim kartı nerden takılıyor arka kapak nasıl açılıyor bilmiyorum bana yardımcı olabilir misiniz? lütfen acil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

jigsaw_54

Üye
arka kapağın alt tarafında küçük bi tırnak girecek kadar bi boşluk var oradan açılıyor kağağı açtığınızda sim kart ve hafıza kartı girişini görecesiniz sim kartı takmak için bataryayı çıkartmalısınız

o-pen

Üye
bu telefonun fiyat nedir ne kadara aldınız acaba,bende istiyorumda.

onur6493

Üye
cihazın türkiye satışı 600-700 arası yurtdşndan glmeler 300-400 arası bn aldm tavsiye ederm

o-pen

Üye
hmm sahibinden com da 300-400 tl hepsi acaba çin malımı yoksa 2. el olduğu içinmi ama aralarında garantili kutulu olanlar falanda var onlarda ucuz kafam karıştı şimdi

o-pen

Üye
ya nerden aldınız bugün bir çok yere gittim bulamadım sıfırını saturn, ta yoktu 4-5 tane de telefoncuya gittim yoktu sıfırı ? yardımcı olursanız sevinirm

silver021

silver021

Üye
Jet çikali baya bi oldu arkadaslar nerden baksaniz2 bucuk yillik bir cep telefonu samsung jetin sifiri neredeyse hic bir yerde kalmadi. jet yerine belki omnia 2 yi alabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt