Telefon Tavsiyesi Samsung S8 Plus alınır mı?

Sponsorlu Bağlantılar

MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Samsung S8 Plus alınır mı?
Arkadaşlar merhaba. Aslında almak istediğim model Note 8 fakat hem peşin alacağımdan dolayı hem de psikolojik olarak bir telefona 4 bin den fazla vermek istemediğim için S8 plus almayı düşünüyorum. Kalem benim için olmazsa olmaz değil çok ta kullanacağımı zannetmiyorum ama Note 8'in çift kameralı olması ve daha keskin hatlara sahip olması beni içten içe Note 8'e yönlendiriyor fakat artan dolar kuru nedeniyle artık 4 bin lira bandına düşeceğini zannetmiyorum Note8'in. Sizce fiyatının düşmesini beklemeli miyim yoksa S8 Plus mı alayım?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Uzun yıllar kullanacaksan ve sistemine sürekli güncelleme gelmesini istiyorsan Samsung'tan uzak dur derim. Ayrıca diğer telefon üreticilerinin de telefonlarına bakmanı tavsiye ederim. Özellikle Xiaomi'nin telefonları Samsung'un ve diğer telefon üreticilerinin birçok telefonlarından çok daha iyiler. Huawei'nin telefonlarına da bakabilirsin. Bu iki üreticinin telefonlarına bakmadan kesin karar vermemelisin. Samsung'un bütün telefonları da tasarım olarak birbirine benzer. Aynı iphone'lar gibi.

• Beğen
Tepkiler: MetQ7
MetQ7

MetQ7

Üye
    Konu Sahibi
Uzun yıllar kullanacaksan ve sistemine sürekli güncelleme gelmesini istiyorsan Samsung'tan uzak dur derim. Ayrıca diğer telefon üreticilerinin de telefonlarına bakmanı tavsiye ederim. Özellikle Xiaomi'nin telefonları Samsung'un ve diğer telefon üreticilerinin birçok telefonlarından çok daha iyiler. Huawei'nin telefonlarına da bakabilirsin. Bu iki üreticinin telefonlarına bakmadan kesin karar vermemelisin. Samsung'un bütün telefonları da tasarım olarak birbirine benzer. Aynı iphone'lar gibi.

2 yıl,maksimum 3 yıl kullanırım. Uzun yıllar iphone kullanmaktayım ama artık tasarımından sıkıldım ve çerçeveleri çok kalın geliyor bana. Samsungun tasarımına bayıldım. Tabi sadece tasarım için telefon değiştirmiyorum ama stabilite olarakta samsung kendini baya geliştirmiş gibi duruyor. En azından incelemelerim ve araştırmalarımdan çıkan sonuç bu. Huawei alacak olsam p20 prodan başka modele bakmam ki o da 5 bin liradan başlıyor.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
2 yıl,maksimum 3 yıl kullanırım. Uzun yıllar iphone kullanmaktayım ama artık tasarımından sıkıldım ve çerçeveleri çok kalın geliyor bana. Samsungun tasarımına bayıldım. Tabi sadece tasarım için telefon değiştirmiyorum ama stabilite olarakta samsung kendini baya geliştirmiş gibi duruyor. En azından incelemelerim ve araştırmalarımdan çıkan sonuç bu. Huawei alacak olsam p20 prodan başka modele bakmam ki o da 5 bin liradan başlıyor.
Xiaomi modellerine de bakmanı tavsiye ederim. Uygun fiyata çok güzel telefonları var. Şu anda Redmi 5 kullanıyorum ve çok memnunum. Orta segment bir cihaz.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Xiaomi yi gözden geçirmenizi öneririm. Özellikle son çıkan cihazlarını. :oke:

Üst Alt