Haber Samsung s7 mini gelebilir

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Samsung s7 mini gelebilir
İphone se ile rekabet edebilecek s7 mini gelebilir sammobilenin haberine gore samsung iphone se ile rekabet edebilmek için s7 nin mini modelini duyurabilir Galaxy S7 Mini 4.6 inç 720 × 1280 çözünürlüklü ekran ve Snapdragon 820 veya Exynos 8890 işlemci ile gelebilir cihazın kalınlıgı ise sadece 9,9 mm s7 nin 4 gb ramine mini modelde 3GB RAM kullanılabilir kamera ise 12 megapiksel arka kamera 5 veya 8 megapiksel ön kemara olabilir bunlar şimdilik sadece söylenti ilerleyen günlerde daha net bilgiler gelecektir kaynak sammobile

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Tutar Niye Tutmasın :D S7 2.800 Bu Ne Kadar Olacak 1.5 Mu :D

Koradam

Üye
720P ekranda Snap 820 veya Exynos işlemciyi hayal bile edemiyorum :bleh:

• Beğen
Tepkiler: Silinen üye 2362831
yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Eger batarya performansı iyi olursa almayı düşünecegim bir cihaz

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
snapdragon 820 bu cihazı uçurur kesin alınabilir

• Beğen
Tepkiler: Silinen üye 2362831

MaxipmaN

Üye
o işlemci ile gelmez o, s7yi 3'e katlar performansta :ehe

• Beğen
Tepkiler: Silinen üye 2362831 ve Aybin.Kilic
yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
İPhone se ye rakip olarak mini modeller cogalacaktir ne zaman çıkar acaba merak ediyorum nasıl bir cihaz gelecek

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Sony'in compact minilrine rakip olamaz:yuru

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Sony'in compact minilrine rakip olamaz:yuru
Eğer sızdırılan haber doğruysa güçlü donanımla gelecek ve Sony compact modellerine rakip olacaktır Sony compact modellerden vazgeçmiş olabilir x serisinde compact model yok

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Eğer sızdırılan haber doğruysa güçlü donanımla gelecek ve Sony compact modellerine rakip olacaktır Sony compact modellerden vazgeçmiş olabilir x serisinde compact model yok
X compact ve x premium haberlrri dolaşıyor :hmmm

Seglopsi

Seglopsi

Üye
ekranın 1080p olacağı söyleniyor. ek olarak iphone se'den daha çok tutulur kanaatimce, geçenlerde s4 mini kullandım. ekran 4 inç benim gibi Türkçe F klavye kullananlar için tam bir işkence, boyutu ufak olması performansı felan iyi ancak ekrana tam uyum sağlamak mümkün değil. 4.3-4.5 inç ekranlar tam ideal gibi görünüyorlar. s7 mini de 4.6 inç ekran kullanılmış sanıyorum ideale yakın olacaktır. özellikleri de hoş duruyor haliyle ancak kullanılan bağlantı yongası s7'deki gibi cat9 (450 mbit/s) değil, cat5 (150 mbit/s). bunu da bilmenizde fayda var.
birde samsung bu yeni mini modelini kavisli olarak sunsaydı daha çok merak uyandırıp satış yapabilirdi. s7 mini edge fena durmuyor ismi de hani :)

kadikoy

kadikoy

Üye
S7 mini'nin çıkma ihtimali az olsa gerek;
2 nedenden ötürü;
1-S6 nın minisi çıkmadı ,zira S4 ve S5 minilerde istenen satış hedeflerini tutturamadılar.
2-S5,S6 veS7 lerde ekranı mini yapan yardımcı mode var,istediğiniz an telefonu tek elle kullanılabilir hale getiriyor.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

byAndroid

byAndroid

Üye
Galaxy alpha niteliğinde bi amiral daha gelmesi lazım

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sarangni

Sarangni

Üye
Mini cihaz alınmaz. Yarın bir gün ortada bırakırlar o cihazı.

Samsung Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
X compact ve x premium haberlrri dolaşıyor :hmmm
Eğer çıkarsa alabileceğiniz bir cihaz şuan z3 compact kullanıyorum cihazdan memnunum mini modelleri sevdiğim için daha çok ilgimi mini modeller çekiyor bekleyelim bakalım çıkacak mı

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
Sarangni

Sarangni

Üye
Snapdragonlu gelirse neden alınmasın ki

Galaxy S4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben de Snapdragon cihaz kullanıyorum ama Mavi boncuk yok sonuçta Snapdragon da. Samsung'un mini cihazlar da ki politikasını az çok biliyoruz.

Sony'in compact tarzı bir cihaz yapıp güncelleme desteği verecekse amenna ama Samsung bunu yapmaz.

Samsung Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

byAndroid

byAndroid

Üye
Alpha da yapıyor

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt