Püf Noktası Samsung S7 Edge Uzun Pozlama

Sponsorlu Bağlantılar

By_Casparov

By_Casparov

Üye
    Konu Sahibi
Samsung S7 Edge Uzun Pozlama
Arkadaşlar bilen var mı bu uzun pozlamayı? pro modunda biraz uğraştım ama pek olmadı. camera fv-5 pro ile de denedim onda da yakalayamadım.

Luck Star

Luck Star

Üye
Uzun pozlama farklı bir şeydi sanırım ben de yapmak istiyorum. Mesela caddede geçen araçların ışıkları uzuyor böyle.

• Beğen
Tepkiler: By_Casparov
By_Casparov

By_Casparov

Üye
    Konu Sahibi
Uzun pozlama farklı bir şeydi sanırım ben de yapmak istiyorum. Mesela caddede geçen araçların ışıkları uzuyor böyle.
bende saat üzerindeki saniyeyi 2-3 ve daha fazla görünecek şekilde yakalamak istemiştim ama 2 tane yakalayabildim.

Luck Star

Luck Star

Üye
videolara baktım 60 saniye falan yapmış adamlar pozlama süresini öyle mi yapcaz acaba?

• Beğen
By_Casparov

By_Casparov

Üye
    Konu Sahibi
videolara baktım 60 saniye falan yapmış adamlar pozlama süresini öyle mi yapcaz acaba?
Aynen öyle pozlama süresi uzadıkça iyi ve göze hoş sonuçlar çıkıyor ama öyle uzun pozlama veren android program var mı ki?

Luck Star

Luck Star

Üye
Camera FV-5 te pozlamadan özeli seçmişler eve geçince bakıcam.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
By_Casparov

By_Casparov

Üye
    Konu Sahibi
Bi denemek lazım. sen dene bakalım kardeşim. sonuçları paylaşırsan mutlu olurum

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
hikmet366

hikmet366

Üye
Ben s6 dan gönderiyorum ama olur aynı şey gördünüz ayarı yapın ve İSO ayarı kendiniz ayarlayın ışığın durumuna göre

Ekli dosyalar

By_Casparov

By_Casparov

Üye
    Konu Sahibi
Sağol kardeşim ama pozlama süresini daha uzatabilir miyim

Samsung S7 Edge ile Maxicep uygulamasindan gönderildi

Koradam

Üye
Saat konusunda genelde fotoğrafları üst üste bindiriyorlar. DSLR ile 30 sn civarı deneme çekimleri yapmıştım pek verim alamamıştım doğrusu

Luck Star

Luck Star

Üye
Ben de bulamadım başka uygulama arıyorum.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
By_Casparov

By_Casparov

Üye
    Konu Sahibi
Ben de bulamadım başka uygulama arıyorum.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Valla o kadar aradım sadece camera fv 5 çıkıyor onda da yazilimsal sıkıntı var

Samsung S7 Edge cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hikmet366

hikmet366

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

suleymaneser

suleymaneser

Üye
camera fv 5 bunun için en iyi çozum(şimdilik) o uygulamada yapılanları kendi kamera uygulamanızda yapamazsınız. Camera fv 5 i kurcalayarak oğreneceğinize inanıyorum. Prosuda vardı sanırım. Aklınızda bulunsun, uzun pozlama için tripod gereklidir en ufak bir titreşim bozar. Uzunpozlamada gece için, isoyu düşük 320-450(ortama göre) ayarlamalısınız.

By_Casparov

By_Casparov

Üye
    Konu Sahibi
camera fv 5 bunun için en iyi çozum(şimdilik) o uygulamada yapılanları kendi kamera uygulamanızda yapamazsınız. Camera fv 5 i kurcalayarak oğreneceğinize inanıyorum. Prosuda vardı sanırım. Aklınızda bulunsun, uzun pozlama için tripod gereklidir en ufak bir titreşim bozar. Uzunpozlamada gece için, isoyu düşük 320-450(ortama göre) ayarlamalısınız.
Kardeşim o program sorunlu gibi. Pozlama süresini ayarladigimda çekim yapmıyor

suleymaneser

suleymaneser

Üye
Kardeşim o program sorunlu gibi. Pozlama süresini ayarladigimda çekim yapmıyor

benim şahsen kullanma şansım olmadı, 1 ay kadar daha olmayacak onun için birşey diyemiyorum ama benim bildiğim en iyisi o çünkü 2\3 gündür yeni alacağım note 5 ile ne aşırılıklar yapmalıyım diye araştırma yaparken steel wool uzun pozlaması ile karşılaştım, android steel wool diye ararsan youtubeda hep fv5 çıkıyor

By_Casparov

By_Casparov

Üye
    Konu Sahibi
Bayağı araştırdım bu program çıkıyor ama dediğim gibi pozlama ayarlaynca çekim yapamadım bi türlü

suleymaneser

suleymaneser

Üye
Bayağı araştırdım bu program çıkıyor ama dediğim gibi pozlama ayarlaynca çekim yapamadım bi türlü

çekim ayarlarınızı ekran görüntüsü olarak konuya eklerseniz ben veya başka bir arkadaş daha ayrıntılı yardımda bulunabilir.

Üst Alt