SAMSUNG S6 EDGE Hdmi kablo

Sponsorlu Bağlantılar

muroz

Üye
    Konu Sahibi
SAMSUNG S6 EDGE Hdmi kablo
Selam arkadaşlar, S6 edge telefonum için hdmi kablo arıyorum, ekranı TV ye aktarmak istiyorum, fakat online sitelerde bir türlü bulamadım,yardımcı olursanız sevinirim...

SM-G925I cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye

girişler aynı olduğundan sorun olmaz heralde

muroz

Üye
    Konu Sahibi
Satıcıya bir sormak lazım, benziyor ama uyar mı bilemiyorum, teşekkürler...

By_Casparov

By_Casparov

Üye
tv samsung ise ihtiyacın olmaz kabloya. yada aynı wifi ağına baglıysan o şekilde de kablosuz baglantı kurabilrsin

muroz

Üye
    Konu Sahibi
tv samsung ise ihtiyacın olmaz kabloya. yada aynı wifi ağına baglıysan o şekilde de kablosuz baglantı kurabilrsin
Evet onu yapıyorum, ama her görüntü maalesef o şekilde aktarılmıyor, kablo ihtiyaç oluyor...

bycasparov

Üye
Evet onu yapıyorum, ama her görüntü maalesef o şekilde aktarılmıyor, kablo ihtiyaç oluyor...

Aktariliyor kardesim telefonun ekraninda ne varsa aktarabiliyorsun

S7 Edge Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi

muroz

Üye
    Konu Sahibi
Aktariliyor kardesim telefonun ekraninda ne varsa aktarabiliyorsun

S7 Edge Cihazımdan Tapatalk Kullanılarak Gönderildi
Telefondan izlediğin maçı, oyunu veya puhutv uygulamasındaki bir yayını aktarmıyor, telefondaki video ve fotoğrafları aktarıyor sadece...

By_Casparov

By_Casparov

Üye
smart view ile oyun oynarken o ekranı bile tv ye yansıtabiliyorsun kurcala cihazı
Telefondan izlediğin maçı, oyunu veya puhutv uygulamasındaki bir yayını aktarmıyor, telefondaki video ve fotoğrafları aktarıyor sadece...

yanlışın var kardeşim :) smart view i aç cihaza bagla telefon ekranında ne varsa yansıtıyor

muroz

Üye
    Konu Sahibi
smart view ile oyun oynarken o ekranı bile tv ye yansıtabiliyorsun kurcala cihazı

yanlışın var kardeşim :) smart view i aç cihaza bagla telefon ekranında ne varsa yansıtıyor
Tv Samsung Lcd ama maalesef Smart özelliği yok, cepten Allshare ile resim ve video aktarabiliyorum sadece...

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Tv Samsung Lcd ama maalesef Smart özelliği yok, cepten Allshare ile resim ve video aktarabiliyorum sadece...

anladım kardeşim bi sn araştırayım bakalım hdmı otg kablosu baglantısı var mı
buyur kardeşim umarım işini görür

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye

Ekran paylaşma her tv de yok doğru söylüyor senin dediğin ekran paylaşma, bende de smashing smart tv var smart view sadece telefondaki foto ve dışları açıyor ekran paylaşımı yapmıyor