samsung s3 kilitlendi.

Sponsorlu Bağlantılar

halrahcal

Üye
    Konu Sahibi
samsung s3 kilitlendi.
dün akşam, telefonu aldığım günden beridir ilk defa şarjı bitti. sabah şarja taktım telefonu açtım. cihazda kilit kodu vardı. şimdi kodu girmeme rağmen kodu kabul etmiyor ayrıca kaspersky mobile security uygulaması yüklüydü. kodu birkaç kere yanlış girince o ekran geliyor ve kaspersky'ın sitesinden alabileceğim bir recovery code soruyor site de bu recovery code için IMEI istiyor. telefonum kilitli olduğu için de IMEI'yi bilmiyorum.

Acil yardıma ihtiyacım var.

kankka

Üye
ya ben neden konu açamıyorum

- - - Eklendi - - -

ya ben neden konu açamıyorum

lale63

lale63

Üye
dün akşam, telefonu aldığım günden beridir ilk defa şarjı bitti. sabah şarja taktım telefonu açtım. cihazda kilit kodu vardı. şimdi kodu girmeme rağmen kodu kabul etmiyor ayrıca kaspersky mobile security uygulaması yüklüydü. kodu birkaç kere yanlış girince o ekran geliyor ve kaspersky'ın sitesinden alabileceğim bir recovery code soruyor site de bu recovery code için IMEI istiyor. telefonum kilitli olduğu için de IMEIt'yi bilmiyorum.

Acil yardıma ihtiyacım var.

Format at bitti gitti

jtmirrors

Üye
IMEI bataryayi cikardigin yerde yazmasi gerek

halrahcal

Üye
    Konu Sahibi
olayı çözdüm. eski şifrelerimden birine dönmüş sanırım 4 ay oldu o şifreyi girdiğim. üzerine 3 kere şifre de değiştirmiştim. nasıl tekrar dönmüş o şifreye anlamadım ama dönmüş işte :)

lale63

lale63

Üye
olayı çözdüm. eski şifrelerimden birine dönmüş sanırım 4 ay oldu o şifreyi girdiğim. üzerine 3 kere şifre de değiştirmiştim. nasıl tekrar dönmüş o şifreye anlamadım ama dönmüş işte :)

Sorunun hallolduguna sevindim basima geldi hic ugrasmadim formati cektim :))

Üst Alt