Samsung Omnia - Samsung galaxy s - nokia 5800 - samsung wave Hangisini tavsiye edersiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Öshqe

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Omnia - Samsung galaxy s - nokia 5800 - samsung wave Hangisini tavsiye edersiniz?
Samsung Omnia - Samsung galaxy s - nokia 5800 - samsung wave
Kararsız kaldım çok. Yardımlarınızı bekliyorum .:nono:

ibo_Star

ibo_Star

Üye
Wawe yazılım farklı
omnia Hd versiyonu ise olabilir
Galaxy s butce yeterli ise Hemen al
Android flash yazılım desteği

mehmetciraci

Üye
arkadaşım 5800 fiyat açısından en düşük ki wawe iki katı glaksi s ise 3 katı özellik olarak da o kadar farklı tel lerki nokia nın n8 i gelmeden hiç kıyas bile kabul etmez samsun lardan biri derim zaten deneme şansı bulursan dokunduğunda farkı anlarsın ekran çözürlğü dokunmatiği bluetooth 3.0 ve en önemlisi telefon boyutları ve inceliği

kısaca paran yetiyorsa görsellik olarak metal sağlam bi tel olan wawe derim glaksi için 500 daha fazla vermeye deymez özellikleri aynı sadece işletim sistemi farklı ki kullanımlarda bada dan şikayet yok ama andorid de var güncelleme yapmak gerekiyo 2.2 froya ama garantisi kalmaz

selcuk_15

Üye
Merhaba öncelikle kullandıgım cihazlar appile 3gs, samsung wave, şuanda nokia c7 kullanıyorum ve kesinlikle samsung wave almanı ısrarla tavsiye ederim. Wave nin kullandıgı işletim sistemi cortex A8 dir yani appile dan daha iyi çünkü appile cortex A serisi kullanıyor. saten cihazın HD özelligi burdan kaynaklanmakta 1ghz paylaşımsız işletim sistemi var c7 gelince bence kesinlikle bu kadar para verilipte alına bilecek bir cihaz diyil. eski sambion lara göre daha iyi ama sadece 3 nesil işletim sistemi kullanılıyor. fuji firmasının telefonlarında bile 2. nesil sambion kullanılıyor.seçim senin ben bilgilerimi paylaşmak istedim umarım yardımcı olur.

futbol123

futbol123

Üye
paran varsa Galaxy S al

BulBniGoogle

BulBniGoogle

Üye
Samsung Omnia - Samsung galaxy s - nokia 5800 - samsung wave
Kararsız kaldım çok. Yardımlarınızı bekliyorum .:nono:

arkadaşım ilk olarak buraya 5800ı sokman büyük bir hata çünkü 5800ın fiyatı 450iken galaxsy nin fiyatı3 katıdır nerdeyse gelelim konuya hem galaxy yi hmde waweyi inceleme fırsatım oldu samsung wawenin yeni işlemcisi bada oldukça başarılı ve görüntüler gerçekten çok iyi ama paran varsa şiddetle galaxyi almanı öneririm

sametix81

sametix81

Üye
kesinlikle wave yi almalısın dostum muhtesem bı cihaz bnde alıcam 1 hafta sonra

denizci535

denizci535

Üye
bencede samsung wave al pisman olmazsin.... iyi karar vermis olursunuz....

Silinen Üye 392151

Kapalı Hesap
bende galaxy s almayı düşünüyorum ama bazıları kasası plastik o paraya değmez diyo alsam mı almasam mı iki arada kaldım..

franzliszt

franzliszt

Üye
wave al o fiyata güzel cihaz galaxy s in arkası hiç yakışmamış dandik plastik rezil etmiş güzelim cihazı

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
O listedeki diğer telefonların yanında 5800 sönük kalıyor onu çıkar bence listeden. Galaxy S'e bütçen yeterse almanı tavsiye ederim (Kamerasında Flash yok bunu bilerek al. Gerçi gerek duyuyor mu bilmiyorum). Samsung ağırlık verdiğin için Samsung'tan bir model daha önericem: "Wave II". 900TL Fiyatı var TeknoSA'da bugünkü broşürde baktım. Wave ile hemen hemen aynı fiyatta ondan farkı ismi, görünüşü, bada sürümününün 1.2 oluşu ve bunun sayesinde biraz daha stabil oluşu. Deneme fırsatım hiç olmadı deneyen birine sorarsan ve daha iyi olduğuna dair görüş alırsan görünüş açısından daha iyi olduğu için Wave yerine bunu koy derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt