Samsung Note 2 Wifi Ve Bluetooth Aktif Olmuyor

Sponsorlu Bağlantılar

SeLin4

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Note 2 Wifi Ve Bluetooth Aktif Olmuyor
Merhaba arkadaşlar. Bir alışveriş sitesinden outlet ürünü olan bir note 2 aldım. Android sürümü 4.4.2 İmei numarasınıda kontrol ettim doğru.
Fakat sorun şu ki telefonun wifi ve bluetooth'u aktif olmuyor. Wifi ve bluetooth açmaya çalıştığımda 5-10 saniye kadar aktif olacakmış gibi beklettikten sonra pasif hale geliyor.
Araştırmadığım yer kalmadı. Rootsuz bir şekilde halledebilmemin bir yolu var mı? Yoksa rootla nasıl halledebilirim. Teşekkürler...

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Fabrika ayarlarına dönmeyi denediniz mi ?

tayren

tayren

Üye
Eger cihazın orjinal ise odin ile sammobile sitesinden stock romu kurarak sorunu düzeltmen mümkün eğer garantisi varsa servise de verebilirsin

SeLin4

Üye
    Konu Sahibi
Eger cihazın orjinal ise odin ile sammobile sitesinden stock romu kurarak sorunu düzeltmen mümkün eğer garantisi varsa servise de verebilirsin
Telefon 4.4.2 ile geldi ve şu anda sammobileden 4.4.2 sürümünü indiriyorum. Onu yüklediğimde düzelir mi acaba ve garanti dışı kalma gibi bir sorun olur mu?

tayren

tayren

Üye
Telefon 4.4.2 ile geldi ve şu anda sammobileden 4.4.2 sürümünü indiriyorum. Onu yüklediğimde düzelir mi acaba ve garanti dışı kalma gibi bir sorun olur mu?
Sammobile orjinal site garanti dışı kalmaz cihazı rootlamasan garantisi devam eder

SeLin4

Üye
    Konu Sahibi
4.4.2 stock romu yükledim ama yine aynı sorun bir fikri olan yok mu?

Pc_CaNaVaRi

Pc_CaNaVaRi

Üye
Sorun cozulmusmu bilmiyorum aciklamasi yapilmamis bu tip sorun yasayanlar bosuna ugrasmasin sorun anakartta ayni sorunu S4 te yasadim garantiden anakart degisimi yapildi bilginiz olsun cunki rom root ise yaramiyor

Üst Alt