Samsung Monte İçin Dosya Şifreleme varmı ?

• 5 Mayıs 2011
  • 4574 Okunma
  • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar bazı dosyalarımı ve resimlerimi şifrelemek istiyorum ama bulamadım nokia da smart guard vardı çok güzel bi programdı ama java olarak bulamadım yardımcı olursanız sevinirim..

Yazan: by_izmirli_
  2. Kardeş Telefonun Kendinden OTO. Gizlemesi var zaten onu bir dene istersen?Bu arada Smart Guardi 6600im olduğu zamanlar bende kullaniyordum güzel ve kullanışlı olmakla beraber Çok kolay kırılıyordu şifreleri :evet::ehe:oke:

3. Yok oto gizlemeyi biliyorum ben sadece bir klasörü şifrelemek istiyorum mesela; "Özel resimlerim" diye klasör açtım resimleride buraya koyup kitlemek istiyorum ama orjinal ayardaki kitleme hepsini kitliyo :D

4. Hmm.Onu bilemiyecem hocam.Bende monte kullaniyorum ve senin istediğin gibi bi özelliğide yok diye biliyorum.Ama belki o tarz bi prog. vardir???Ben bi bakıyım bulursam paylaşırım.:oke:

5. hocam java tabanlı olduğu için dediğin şey çok zor

6. *Bu programı kullanacaksanız ilk açılıştaki şifre sorgusunu OK deyip geçin sonra şifrenizi belirleyin.Ben kullanmadım sadece yorumları okudum.Böyle bir durum varmış.

7. yok muu bilen beyler ?? biraz araştırsakk:hmmm

8. Benim adım hıdır elimden gelen budur.Kendi tavsiyenize kendiniz de uyun biraz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 06:17