Samsung Monte Firmware Update Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Quantum_R

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Monte Firmware Update Sorunu
Aradaşlar telefonumun yazılımını bi güncellemek istedim başıma gelmeyen kalmadı öncelikler ilk update yaptığımda bir sorun olmadı fakat telefon usb bağlanmadan açılmıyordu usb bağlayınca hiç sorun çıarmadan açılıyordu daha sonra aradan 2 ay kadar zaman geçtikten sonra telefon kendi kendine donmaya ve kapanmaya başladı tekrar update yaptım fakat aynı sorun devam etti şimdi güncelleme yapmak istiyorum fakat program her defasında farklı hata vermeye başladı amss write error vs. farklı firmware denedim ama yine olmadı forumda yazan bütün herşeyi yaptım fakat nafile olmadı şuan telefonum hiç açılmıyor yardım edin lütfen şundan kurtulayım :(

KRONOS005

Üye
kardeş bendede samsung monte var firmware uptadeyi telefondan nasıl yapıon ben nasıl yapıldığını bulamadım

maxilopez1

Üye
telefonun şu anda hiç açılmıyorsa download moda felan da geçmiyorsa tek yol servis bana 3 kere felan oldu yeni telefon gönderdiler en sonunda ama sen bide şarja takmayı dene belki pili bitmiştir olmassa servise gönder telpa 1 haftada geri gönderiyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...