samsung m8910 pixon 12 için uygulama/oyun..

Sponsorlu Bağlantılar

summi

summi

Üye
    Konu Sahibi
samsung m8910 pixon 12 için uygulama/oyun..
merhabalar yaklaşık 1-2 aydır m8910 pixon 12 kullanıyom fakat içine uygulama da yüklemek istiyom
ama telefonun işlemcisi standart versiyon olduğu için uygulama bulmak da zorlaşıyor.
bilenlerden bu konuya uygulama/oyun/tema vs. bu telefonla ilgli ne kadar bilgi varsa atmalarını rica ediyorum...

• Beğen
Tepkiler: COKOPRENSSS

mermi1523

Üye
işin zor ben 1 senedir m8800 kulanıyorum program buluyorum sözde uyumlu faln filan ama daha bişey yükleyemedim :G

Paranoya

Paranoya

Üye
sanırım samsung star preston ve omnia oyunları m8910 pixona uyuyor..

murathacer

Üye
bende m8910 için navigasyon arıyorum yardım!!!!

Tml_52

Üye
beyler uygulama ve oyun yok mu

enex_enes

enex_enes

Üye
ahh bende pixon olsa uygulamaya ne gerek var :ehe

razorr12

Üye
her yere baktım pixon 12 için hiç bişey bulamadım

onurdmrts

Üye
Olmaz mı arkadaşlar yaa ne yaptınız siz.Java midp 2 destekleyen bir telefon bu her yerde bulabilirsiniz.Ben size en çok kullandığım siteleri söyleyeyim.Hem de bedava içerikler sunuyor.

---> Buradan ücretsiz üye olup telefon modelinizi tanıtın.Size sadece pixon 12 ile uyumlu oyun,duvar kağıdı,uygulama,zil sesleri vs. gösterecektir..

----> Bu sitede de telefon modelinizi pixon 12 ya da m8910 gt olarak seçin

----> Bu sitede de telefon modelinizi pixon 12 ya da m8910 gt olarak seçin

İngilizcem yok derseniz translate.google.com.tr adresinden siteleri türkçeye çevirebilirsiniz :heyo:

Bu sitelerin dışında diğer telefonların java uygulamalarını da yükleyebilirsiniz.Sorunsuz çalışır.Yani birçoğu(480*240 çözünürlükte uygulamaları yüklemeyi tercih edin.)Ama çalışmayabilir de tabi o yüzden önce yukarıdaki sitelerden indirin.

Bunların dışında benden direk uygulama,oyun vs. isteyene özelden atabilirim.Kolay gelsin..

vuslat--16

Üye
arkadaşlar samsung m8910 pixon 12 türkçe kullanma kılavuzu elinizde varsa paylaşırmısınız teşekkürler

catlak3306

Üye
ben istiyorum :) ama tuşla oynanan değil telefonun hareketine duyarlı oyunları
varsa gönderirsen sevinirim...
teşekkürler..

12_taraftar_fb

Üye
yardım isteyenler bana mesaj atsın 3 yıldır kullanıyorum ustası oldum istediğiniz oyun varsa atarım bana mesaj atın 5000 tane oyun var

djugur72

Üye
:bigstar:

berkant61

Üye
bana yolla kardeş asphalt5 , tekken ve 2-3 tanede hareket sensörlü oyun istiyorum [email protected] adresine yollarsan sevinirim teşekkürler

Ece1940

Üye
yardım isteyenler bana mesaj atsın 3 yıldır kullanıyorum ustası oldum istediğiniz oyun varsa atarım bana mesaj atın 5000 tane oyun var

oyunları indiriyorum fakat desteklenmeyen içerik diyor. Lütfen yardımcı olabilir misiniz.?

murat44760

Üye
hem kendi içnde raute 66 var hemde google maps var onlar yeter

murat44760

Üye
zaten navigasyon içinde yüklü

Üst Alt