Samsung M8800 Pixon Touchscreen java games (240x400).rar

Sponsorlu Bağlantılar

setirgeli

Üye
ya arkadaşlar bndede pixon var ama bu dosyaların hiç birini açmıyo bu zamana kadar yüklemedigim şey kalmadı ama hepsine desteklenmeyen biçim diyor napmam lazım biri yardım etsin hepiniz teşekkür etmişiniz ama sizin telleriniz açıyormu dosyayı bi söyleseniz

bendede aynı hatayı vberiyor

kuscu_311

Üye
samsung m8800 pixon aaa program oyun yüklenmiyorrrrrrrrrrrrr herşeyi denedik ama olmuyor saçççççmaaaaaaaaaaa

hatice15

Üye
teskur

babaaamet

babaaamet

Üye
ben samsung m8800 pixon telefona oyun yüklemek için her bi şeyi denedim.sadece bu sitede deil daha bir sürü sitelerde de denedim ama ne oyun ne program hiç bir şey yükleyemedim.kardeşimizden biri samsunglara oyun yükleme yeniler de dahil diye konu açmış.orada denilenlerin hepsini yaptım.orda da telefon dosyaları arasında(user>exe>java)çıkıyor,games klasörünü kendim oluşturuyom.oluşturduğum klasörün içine jad makerde yaptığım oyunu atıyorum.şifreleri giriyorum.her denileni harfi harfine yapıyorum.gene ortada bişey yok.bilen varsa söylesin.yoksa samsung pixon aleyhinde kampanya başlatacam.

--------------- Ekleme ---------------

olmuyo kardeş olmuyooo.ben kaç kere denedim sayısını hatırlamıyom vallaaa.olmuyo olmuyo olmuyoooooooooooooo

murat286

Üye
teşekürler..........

enes-kys

enes-kys

Üye
olmuyo diyen arkadaşlar ben yaptım dosyayı indir istediğin oyunu bluetooth ile at telefonda oyunu kur bu kadar

by60

Üye
ya arkadaşlar bndede pixon var ama bu dosyaların hiç birini açmıyo bu zamana kadar yüklemedigim şey kalmadı ama hepsine desteklenmeyen biçim diyor napmam lazım biri yardım etsin hepiniz teşekkür etmişiniz ama sizin telleriniz açıyormu dosyayı bi söyleseniz

aynen abi yav bunu nasıl yaparız bendede aynı sorun var

ysfkyn

Üye
Sağolasın güzel paylaşım

ama bi sorun war
net sayfası

emeklirnc

Üye
arkadaşlar bende indiremiyorum bu arada başka program varmı

darkcrull

Üye
bende açtı

12_taraftar_fb

Üye
linkte problem varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

bursa1616

bursa1616

Üye
saolllll

ktursak

Üye
emeğine sağlık kardeş. sizler olmazsanız bu telefonlar çekilmez:)

nevdar_1986

nevdar_1986

Üye

Teşekür pls

rica etsem linki rapid, hotfile ya da başka çalışan bi siteyre transfer eder misiniz? bildiğiniz gibi; 4 shared' a dns değğiştirmeden girilemiyor artık. bu arada tşk paylaşım için.

ssgemlik

Üye
oyunlar nerde gözükmüuor...

karta06

Üye
oyunu telefona yüklerken rar yaparak yüklerseniz hata olmadan çalışıyor (h)

murolee

Üye
emeğinize sağlık teşekkür ederim.

lalecicek

Üye
teşekkür ederim.

massivewave

Üye
bende açtı nasıl açamıyorsunuz :S

Üst Alt