Samsung LED Tv ile Wave arasında AllShare

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
    Konu Sahibi
Samsung LED Tv ile Wave arasında AllShare
Arkadaşlar Dün bir samsung led tv aldım. kutuda allshare cart curt ne varsa yazıyor ama her şeyi koymuşlar wifi koymamış adamlar :D Neyse Modemin olduğu oda ile tv çok uzakta dolayısı ile kablo çekemem. Telefonu usb üzerinden wifi adaptör olarak kullanmayı denedim olmadı. Airties usb wifi adaptör ile denedim yine olmadı. aklına bir çözüm gelen var mı ? Telefondaki filmleri allshare dan tvde izlemek çok iyi olur bunu yapmam gerek

Noks

Noks

Üye
samsung c650 var bendede kablo cektim rahatca kullanıyorum baska türlü olmuyor :)

eaagent

eaagent

Üye
aslında kabloya gerek kalmadan allshare ile izleyebilirsin ama tv ye wifi adaptör takman lazm tv de wifi yoksa.

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
    Konu Sahibi
aslında kabloya gerek kalmadan allshare ile izleyebilirsin ama tv ye wifi adaptör takman lazm tv de wifi yoksa.

tv de wifi olmadığı için pc de kullandığım airties wifi adaptörünü denedm ama olmadı tutturdu samsungun wifi adaptörünü tak diye. internetten fiyatına baktım 220 lira şok oldum.

eaagent

eaagent

Üye
o yuzden ne yapacağzz drek wifili tv alacağzzz :) :D

Noks

Noks

Üye
kablo var bende :D gerek yok gizli gizli cektim bide :D

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
    Konu Sahibi
o yuzden ne yapacağzz drek wifili tv alacağzzz :) :D

valla 3000 liralık tv yi 2000 e indirince best buy kaçırmak istemedim ondan wifi falan bakamadım :D alet çok mükemmel ama lanet wifisi yok ! :off: :D

anselmo

Üye
o wifi girişi her wifi adaptörü ile kullanılmıyor samsungun o tv leri için ürettiği wifi adaptörü alıp takman lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt