SAMSUNG LED TV 40c7000

 • 24 Ekim 2010
 • 621 Okunma
 • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. TELEVİZYONDA YENİ BİR BOYUT

  Nihayet gerçekten bile daha gerçekçi bir görüntü kalitesine sahip televizyon üretildi. Bu televizyon Samsung LED C7000. Üstün 3D özellikleri ve etkileyici HyperReal Engine sayesinde artık dünya tamamen başka bir görünümle karşınızda. LED ekranı görüntüleri ultra ince bir televizyondan beklemeyeceğiniz kadar gerçekçi sunuyor. Daha zengin renk, mükemmel hareket ve mega kontrast düzeyleri size daha önce hiç yaşamadığınız bir televizyon keyfi yaşatacak. İster en sevdiğiniz televizyon programlarınızı izliyor veya web içeriğine göz atıyor ister kendi çektiğiniz videoyu seyrediyor olun aklınızı başınızdan alacak bir görüntü deneyimi sizi bekliyor.
  Samsung 3D ile gerçeklikte son nokta

  Eğer bir tiyatroda değilseniz, 3D deneyimi yaşamanızın tek bir yolu var: Samsung 3D LED TV.
  İçeriği televizyonun sınırlı düz görüntüsünden alıp tam bir görsel şölene dönüştüren etkileyici
  bir deneyim sizi bekliyor. Sonuç nefes kesici. Kendi oturma odanızda sinemaya rakip ultra
  görüntü kalitesi ile yaşam kaliteniz artacak. Samsung teknolojisi ile en sevdiğiniz 2D filmleri
  3D’ye dönüştürmek bile mümkün. Samsung 3D LED TV ile ne seyrederseniz seyredin
  kayıtsız kalamayacaksınız.
  Internet@TV ile sınırsız eğlence

  Samsung’un benzersiz Internet@TV teknolojisi, hayal edebileceğinizden daha fazla dünyanın kapılarını açıyor. Üstelik tümünü LED C7000’in büyük ve muhteşem ekranında sunuyor. Internet’e zahmetsiz bağlanarak Web'de yer alan tüm görkemli içeriğin tadını çıkarmanıza imkan tanıyor. Samsung Uygulamaları kitaplığından içerik düzenlemek, eklemek ve silmek kolay ve zevkli. Pek çok model, Internet video görüşmeleri yapmanıza bile olanak sağlıyor. Böylece videolara bağlanmakla kalmıyor başkalarıyla da iletişim kurabiliyorsunuz. Sınırsız seçenekle tanışın.
  Tasarım harikası bir televizyon

  Tek bir televizyon bu kadar ince, şık ve zarif olabilir. Bu televizyon şüphesiz Samsung LED C7000'dir. Yalın ve rafine bir zevk ürünü olan bu televizyon hemen her yere uyum sağlar. Her odaya yakışacak modern gümüş metal tabanı ile ona sadece televizyon gözüyle bakamayacaksınız. Yeni geliştirilen Quad Stand biçimiyle LED C7000 eksiksiz bir ürün. Televizyon izleme keyfiniz yeni bir boyut kazanıyor.


  3D HyperReal ile gerçekten de öte

  Gözlerinize inanamayacaksınız. Samsung’un 3D HyperReal motoru size nefes kesici görüntü kalitesi sunuyor. Super 3C Realization özelliği ile görüntüler benzersiz ve baş döndürücü. Bu şekilde film izlemekle kalmıyor filmi yaşıyorsunuz. Her dakika daha gerçekçi, daha derin, daha zengin. Koltuğunuzda otururken gözlerinize inanamayacaksınız.
  Samsung HDTV’de geniş ekran, görüntülü Skype görüşmeleri

  Evinizin konforunda geniş ekran, görüntülü Skype' görüşmeleri yapabilirsiniz. Samsung TV’nizde, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar ailenizle ve arkadaşlarınızla Skype’tan Skype’a sesli ve görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca, inanılmaz fiyatlara Skype’tan sabit hat ve cep telefonu görüşmeleri yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Freetalk TV kamerayı takmak** ve Skype’ta oturum açmak. HD kalitesinde yüz yüze konuşmaya hazırsınız. ** shop.skype.com adresinden temin edebilirsiniz


  Kapsamlı PVR

  Samsung’un kapsamlı PVR özelliği sayesinde sevdiğiniz programları kaçırmayacaksınız. USB belleğinizi ve HDD’yi takmanız ve menüden kanalı, saatini ve tarihini seçmeniz yeterli. PVR gerisini sizin için halledecek. Böylece sevdiğiniz programları istediğiniz zaman seyredebileceksiniz.
  Wide Color Enhancer Plus

  TV ekranının başarısı gerçekliği renk ve ışıktan yeniden oluşturmaktan geçer. Biz bu başarıyı Wide Color Enhancer Plus özelliğimiz sayesinde yakaladık. Bu özellikle her bir piksel incelendikten sonra 3 boyutlu sınırlarına kadar uzatılıyor. Bunun sonucunda bir TV’de gördüğünüz en derin, gerçek yaşamdakine en çok benzeyen renkler size sunuluyor.


  All Share ile bağlı kalın

  LED TV 7 Serisi ile yeteneklerinizi dünya ile paylaşmak için mücadele etmenize gerek kalmıyor, en azından aileniz ile paylaşırken.. Videolarınızı, müzik dosyalarınızı ve fotoğraflarınızı PC’nizden veya mobil cihazınızdan aktarabilirsiniz. Kablosuz ve zahmetsiz. Hatta, birden fazla PC ile bile bağlantı kurabilirsiniz. Artık televizyona çıkmak için gerekli ‘bağlantılara’ sahipsiniz!
  Böylece sevdiğiniz programları istediğiniz zaman seyredebileceksiniz.


  Wide Color Enhancer Plus

  TV ekranının başarısı gerçekliği renk ve ışıktan yeniden oluşturmaktan geçer. Biz bu başarıyı Wide Color Enhancer Plus özelliğimiz sayesinde yakaladık. Bu özellikle her bir piksel incelendikten sonra 3 boyutlu sınırlarına kadar uzatılıyor. Bunun sonucunda bir TV’de gördüğünüz en derin, gerçek yaşamdakine en çok benzeyen renkler size sunuluyor.


  Yeşil her odaya yakışır

  Samsung LED TV’ler, gözlerinizi korumayı amaçladığı kadar dünyayı da korumayı hedefliyor. Çevre dostu malzemeler kullanılan 2009 Energy Star Uyumlu LED TV’lerimiz, geçen yılki modellere kıyasla %50 daha az güç tüketiyor. Böylece, atmosfere daha az karbondioksit salındığını ve enerjiden tasarruf ettiğinizi bilerek rahatlayabilirsiniz. Bu işten yalnızca gezegenimiz değil faturalarınız da kazançlı çıkacak.


  SAMSUNG UE-40C7000 LED TV Fiyat En Ucuz Uygun Televizyon Modelleri ndirimli Taksitli Kampanyalar Fiyatlar Servis
   


  Yazan: ismmdry
 2. 2010 model Samsung led tv. Hd,200 hz ve mega kontrast oranınna sahip bir model. En büyük özelliği 3D olması. Ayrıca 2D görüntüleri kendi içindeki yazılım sayesinde 3D olarak çevirebiliyor. İnterent tv,dlna ve usb üzerinden film oynatma özelliklerinin yanında usb üzerinden kayıtta yapabiliyorsunuz.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/01/2019 - 00:16