Samsung L-700 Program,Oyun Yükleme [Kendi Anlatımım] [Resimli] [Herkes İçeri]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ACİVEREN

Üye
    Konu Sahibi
Samsung L-700 Program,Oyun Yükleme [Kendi Anlatımım] [Resimli] [Herkes İçeri]
Merhaba Arkadaşlar Ben Şimdi Sizlere Samsung L-700 Oyun - Program Yüklemesini Anlatacağım...

1-Öncelikle Yükleyeceğimiz Dosyaları İndiriyoruz Jar ve Jad uzantılı olarak...

2-Usb Girişinden Telefonu Bilgisayara Bağlıyoruz.Bilgisayarımı Açıyoruz Diğerin Altında SGH-L700 Adında Telefon Simgesi Şeklinde Bir Klasör Gözüküyor.Eğer Gözükmediyse Telefondan Ayarlardan Telefon Ayarları--USB Ayarlarına Giriyoruz.Medya Oynatıcı Seçeneğini İşaretliyoruz.Bir de Bilgisayarınızda Samsung PC Studio 3'ün Kurulu Olması Gerekmektedir.Bundan Sonra Bilgisayarıma Girince Simgesini Görürüz.

3-Sonra Simgeye Tıklayıp İçeri Giriyoruz.Karşımıza 2 Simge Çıkıyor.Biz Burdan Phone yazan Simgeye Tıklıyoruz.İçeri Giriyoruz.

4-Sonra Games Klasörünün İçine Giriyoruz.

5-Yükleyeceğimiz Programın İsminde Klasör Açıyoruz.Ben eBuddy Diye Klasör Açtım.

6-Klasörün İçine Giriyoruz Jar ve Jad Dosyalarını İçine Atıyoruz.

Artık Bilgisayarla İşimiz Bitti

Şimdi USB'yi Çıkarıyoruz.Telefonumuza Şu Kodu Giriyoruz:

*#6984125*#

Admin Settings Menüsüne Geldik

Menüden [4] Internals tıklıyoruz

Master Soracak Oraya (Master : *#9072641*#)

Bu Kodu YazıyoruzSonra Menüden [7] Storage settings Tıklıyoruz

Buraya Geliyoruz ve [2]Update Java DB tıklıyoruz

Güncelleme Yapıyor...

Güncellemeden Sonra Kapatıyoruz...Dosyalardan Oyunlar ve Daha Fazlasına Girip Programı Açıyoruz...

Sakın Diğer Ayarlarla Oynamayın...Telefonunuz Kilitlenir Bidaha Açamazsınız...O yüzden dikkatli olun.

gencfenerliemre

Üye
Usb Girişinden Telefonu Bilgisayara Bağlıyoruz.Bilgisayarımı Açıyoruz Diğerin Altında SGH-L700 Adında Telefon Simgesi Şeklinde Bir Klasör Gözüküyor.Eğer Gözükmediyse Telefondan Ayarlardan Telefon Ayarları--USB Ayarlarına Giriyoruz.Medya Oynatıcı Seçeneğini İşaretliyoruz.Bir de Bilgisayarınızda Samsung PC Studio 3'ün Kurulu Olması Gerekmektedir.Bundan Sonra Bilgisayarıma Girince Simgesini Görürüz.

yaptım ancak simge cıkmadı vista olup olmamasıyla bir ilgisi varmı

ACİVEREN

Üye
    Konu Sahibi
onu bilemem belki biyerde hata varduır

avukat13

avukat13

Üye
slm bu telefonların sesini nasi yükseltecez lütfen yardım edin ... teşekürler

piarloti2209

Üye
arkadaşlar bazı bilgisayarlarda dediğiniz oluyor yane kamera olarak çıkıyor sorun şu media player 11 ve explorer 7 olacak sora yukarıda arkadaşın anlattıklarını aynen yapın olcak ve de güncellemeyi 1 kaç kez yapın ok olmazsa bana yazın yardımcı olayım

b3rk

Üye
eski bir konuyu canlandırmak gibi olmasın ama bende hem explorer 7 hemde media player 11 var ama kamera gibi gözüküyor :S (Not : Xp kullanıyorum)

ozturuk01

Üye
arkadaşlar l 700 ses yükseltme şifre sini bulup hemen denemeyin yoksa telefona olanlardan siz sorumlu kalırsınız benim siteye gelin size anlatim bütün ayrıntıları site
http_

B4B4HLL

Üye
Merhaba kardes benım bılgısayarda hala gozukmuyor l700 simgesi nasıl yapacam (usb ayarlarından medya oynatıcıyıda ayarşladım , ayrı cd den studıo proğramını da yukledim yardım edersen sevinir .)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt