Samsung Java Bildiginiz Browser lar?

Sponsorlu Bağlantılar

master6699

master6699

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Java Bildiginiz Browser lar?
Arkadaslar benim bildigim guzel browser lar

1-Opera Mini
2-QQ Browser
3-UCweb Browser

Ben bunlarin hepsimi tek tek denedim hepsi birbirinden guzel ama bazi eksikler var hepsinde de. Sizin bildiginiz veya kullandiginiz guzel browserlar varsa yazarsaniz sevinirim.

15097

15097

Üye
ben opera mini 7 kullanıyorum eksiği yok denilebilecek kadar az sana da tavsiye ederim :oke:

master6699

master6699

Üye
    Konu Sahibi
Bende biliyorum zaten Opera Mini en kaliteli browser lardan biri ama ben farkli biseyler ariyorum ( Bide Opera mini 7 Android bnm telefona uygun degil :)

15097

15097

Üye
Bende biliyorum zaten Opera Mini en kaliteli browser lardan biri ama ben farkli biseyler ariyorum ( Bide Opera mini 7 Android bnm telefona uygun degil :)
hayır android değil opera mini 7 ama android için olanı da var

-Emre

-Emre

Üye
opera mini 7nin java sürümü de war gayet güzel ben de kullanıyorum ama eskiden bolt vardı bence en güzeli oydu ama kapandı .s bi de datou var ama pek beğenmedim.

15097

15097

Üye
opera mini 7nin java sürümü de war gayet güzel ben de kullanıyorum ama eskiden bolt vardı bence en güzeli oydu ama kapandı .s bi de datou var ama pek beğenmedim.
bende boltu çok beğenmemiştim ya :bilmm

master6699

master6699

Üye
    Konu Sahibi
Opera Mini 7 Next surummus o bnm telefonumda da var ama ben Opera mini istemiyorum daha dogrusu kullanamiyorum cunku bnm Wifi de sole bir sorun var :

Bn okulumdaki internete baglaninca Opera Mini nin butun surumleri sorunsuz calisiyor fakat evdeki internete baglaninca yuklenmiyor bunada cozum bulamadim bu senede okulumdan mezun oluyorum o yuzden farkli tarayicilar bulmaya calisiyorum.

• Beğen
Tepkiler: _artiss_
Mert045

Mert045

Üye
En iyi opera sonra ucweb dir. Daha iyisinı boşuna arama

Mert045

Mert045

Üye

JOURNALIST

JOURNALIST

Üye
Bence en iyisi UCweb Browser, operaya göre çok hızlı ve pratik.

-Emre

-Emre

Üye
benim tel desteklemiyo ucwebi yükleyemedim hala

taka78

Üye
birde google chrome.jar war ama oda operanın yamalanmışı gibi bişey (ama güzel tvsy ederim)

master6699

master6699

Üye
    Konu Sahibi
Hepinize cevaplarınızdan dolayı Teşekkür Ederim. Telefonuma 4 sürüm UCweb yükledim 1 tane de Google Chrome .jar hepsini eve gidince deniyeceğim saolun..

-Emre

-Emre

Üye
bende 300 kb üstü java yüklenmiyo intten ama dosyalarda yükleyebiliyom java test menüden ayarlayıp. Lite vers. indirdm ama çalışmadı :s

SaykoHakim

SaykoHakim

Üye
Bolt browseri kimsenın gecebılcegını sanmıyorum hayırlısıyla Bolt cektıgı ekonomık sıkıntıyı gerıde bırakarak ekım ayında aramıza dncek arkadaslar

15097

15097

Üye
googlechrome.jar linki verebilir misiniz arkadaşlar ben bulamadım internetten??

master6699

master6699

Üye
    Konu Sahibi
Oyle birsey olursa gercekten harika olur cunku Bolt gercekten cok guzeldi.

taka78

Üye
bende indirdiim siteyi unuttum ama telden java setup (kahve fincanlı hali :D ) hala war upload sitesi werirseniz (lütfen direk link werin ve üyelik istemesin ) atarım ( are you okey ??? )

Üst Alt