Samsung i9000 Galaxy S Yeniden Doğuyor..Froyo 2.2 Çıktı.

• 18 Kasım 2010
  • 2516 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. evet arkadaşlar samsung i9000 galaxy s yeniden doğuyor ben şuan guncellemeye başlıyorum herkese şimdiden hayırlı olsun bakalım nasıl olacak inşallah beklentilerimize cevap vermiştir samsung kies ile yukleme yapabilirsiniz aman dikkatli olun ama benden söylemesi :) :)

Yazan: ESlNTl
  2. ben yükleyeli 1 ay oldu :D Güncelleme yayınlanalı 2 ay :D:D

3. dostum evet ama ben turkcellden aldım ve garanti dışı oluyor 3 tuş olayı rom falan filan şimdi kies guncelleştirmeye açtı samsung sağolsun nasıl yaptılar şaşırdım peki nasıl 2.2 flash olayı kardeş iyimi memnunmusun

4. güzel güzel sorun yok :D bende turkcellden aldım ama dedim sizi mi beklicem ohooo :D
    bazı forumlarda okudum adam yolamış servise servis bişi dememiş froyo konusunda
    yani froyo yükleyip yollamış :D

5. bakalim

6. arkadaşlar
    cihazımı kiesten güncellemek istediğimde aşağıdaki uyarıları veriyor.
    yardım lütfen

model adı:gt-i9000
    geçerli sürüm:pda:jf3/phone:jf1/csc:jf2
    bu cihazın sürümü güncelleştirilemez

7. root işlemi yapmalısın

8. root nasıl yapılıyor

9. root işlemi yapmama rağmen hala aynı uyarıyı veriyor

10. root nasıl yapılıyor root garanti dışına çıkarmasın cihazı 2.1 var bende şu an kieste gözükmüyor çünkü

11. Alternatif Manuel Yükleme Yolunu Deneyebilirsin. Çünkü;:aman2:
    Eğer cihaza yükleme esnasında cihaz tamamen açılmazsa, anakart yanması vb. cihaz garanti kapsamındaysa cihazı samsung tamir eder diye düşünüyorum. Çünkü anakartı, beyni yanmış bir telefonda hangi işlemler yapıldığı görülemez.
    Alternatif Manuel Yükleme Yolu::oke:
    http://www.maxicep.com/android-os/s...2-1-froyo-xwjs3-e-yazilim-yukleme-453212.html

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/11/2018 - 20:23